Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem én egy semmi vagyok....

Úgy érzem én egy semmi vagyok. Hogyan érezhetném jobban magamat a bőrömben?

Figyelt kérdés
Egy csúnya szerencsétlenségnek érzem magam. Barátaim nincsenek, mert úgy vagyok azokkal akikkel jóban vagyok, hogy ők tuti lenéznek engem. És érzem, hogy egy fal van körülöttem...Most szilveszterkor is itthon voltam a szüleimmel (pedig már 20-on felül vagyok) Hallom, hogy mindenki bulizni volt, jól érezték magukat, én meg nem tudom soha elengedni magam...Barátom sem volt még soha, mert úgy érzem engem senki sem tudna szeretni, én nem vagyok rá érdemes. Persze a családomnak ha panaszkodok azt mondják, hogy ők ezt nem akarják tőlem hallani, mert igenis jó vagyok, de ők csak vigasztalnak. Ha valaki bókol nem tudok vele mit kezdeni, mert az jut eszembe hogy csak kedves, de nem gondolja úgy. Kezdek letargiába esni...
2011. jan. 2. 22:38
1 2
 11/14 tetris ***** válasza:

Meddig akarod még magaddal cipelni a gyermekkori sérelmeket? Az iskolában a gyerekek gyakran bántják egymást lelkileg, de ezeket felnőtt korra már tudnod kéne a helyükön kezelni ezeket a negatív élményeket. Én szívből kívánom, hogy annál nagyobb gondod az életbe soha se legyen, mint az, hogy az általános iskolában bénáskodtál a tesi órákon, vagy hogy nem vagy ügyes rajzoló.

Térj észhez! Már felnőttél! Már egészen más dolgok képviselnek értéket, mint az, ami a suliban volt.Akik akkor cikiztek, hogy ügyetlenkedsz, azok ma rád irígyek, mert karcsú, csinos lány vagy. Ők meg lehet, hogy egy nagy tehenek lettek.

Ahogy az előzőekben is írták! Engedd el ezeket a negatív élményeket, és koncentrálj arra, ami ma vagy, amit eddig elértél! És igenis merd elhinni, ha megdicsérnek!!!!!

A kedvező ítéletet is tedd ugyanúgy a magadévá, mint ahogy a negatív dolgokat is elraktároztad!

Engem egy kedves bók hetekre boldoggá tesz! Téged is tegyen azzá!!!!!

2011. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20-on felül már nem szabad az álltalános iskolai rossz emlékekkel törödni, csipd ki magad meny bulizni szedj fel egy pasit, hidd el hogy egy magas karcsú lány minden újjára talál pasit és ha bokolnak higy nekik, bíz kicsit az emberekben megéri.
2011. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "Csúnya Szerencsétlenségnek” Önmagad által tartott lány!


Először is: Addig, amíg magadat nem fogadod el és nem tanulod meg szeretni, addig a szeretteiden kívül más sem fog!


Másodszor: Nem körülötted van a fal, hanem TE magad vagy a probléma forrása.


Harmadszor: Ha Te nem engeded, hogy szeressenek, vagy kinyilvánítsák bókokkal a szeretet feléd, akkor tényleg magányosnak fogod érezni magad!


Negyedszer: 20-on felül és 40-en alul vannak a legjobb évek (Én 30 vagyok!). Ha most nem nyílsz ki és élvezed az életet, akkor mikor fogod?


MEGOLDÁS:

1: Tanuld meg szeretni magad! Állj a tükör elé és találd meg magadban a szépet külsőleg és az értékeset belsőleg. Mi lehet ez? Bár nem ismerlek, de az ÉRTÉKRENDED egy érték (ezért érezheted kiközösítve magad: érzékenység, együttérzésre való hajlam, álmodozás, képzelőerő.) Külsőleg pedig mindenki szép aki egészséges. Ha mást nem is, nézd meg a szemedet. Biztos ragyog és intelligencia árad belőle!


2: Mozdulj ki! Kezdj el ÚSZNI járni. Az úszás jó, hiszen FIZIKÁLISAN is le kell vetkőzni, így meg kell nyílni idegenek előtt. Elsőre (és még hetekig) borzasztó lehet, de rá fogsz jönni: Nem veled vannak elfoglalva az emberek. Te is egy vagy a millióból, de Te az az egy vagy a millióból, aki kötődni akar a millióhoz. Társaság kell és rendszeres mozgás. A sport partnereket ad, kiegyensúlyozottá tesz.


3: Tanulj! Sokat rágódsz és be fogod látni: Butaságokon! Kezdj valami újat. Egy főiskola, egy új nyelv! Fizikálisan és szellemileg egyaránt foglald el magad és már nem a saját kis problémáid fogja leszel: más dimenziókba lép az ÖNSAJNÁLATOD!


4: Tanuld meg szeretni magadat és tisztelni! Legyenek céljaid és ha problémád van ne az Önsajnálatba menekülj, hanem legyen terved, célod és elszántságod! Minden sikeres férfi mögött egy nő áll. De egyetlen férfi sem támaszkodhat gyenge nőre. A NŐ tartja össze a családot, kell hogy erős és kiegyensúlyozott legyen! Neked is erőssé kell válnod, akit érdemes megismerni, akire büszke lehet lenni, akinek van tartása!


Remélem meg tudod fogadni a tanácsaimat, mert hiszem, hogy így fogod jobban érezni magad a bőrödben! De ha Te nem szereted és tiszteled magadat, akkor bizony más sem fog!

2011. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én kiválóan érzem magamat a bőrömben. Sz.tem szép vagyok ék erős. És jó tanuló is.
2011. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!