Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem én egy semmi vagyok....

Úgy érzem én egy semmi vagyok. Hogyan érezhetném jobban magamat a bőrömben?

Figyelt kérdés
Egy csúnya szerencsétlenségnek érzem magam. Barátaim nincsenek, mert úgy vagyok azokkal akikkel jóban vagyok, hogy ők tuti lenéznek engem. És érzem, hogy egy fal van körülöttem...Most szilveszterkor is itthon voltam a szüleimmel (pedig már 20-on felül vagyok) Hallom, hogy mindenki bulizni volt, jól érezték magukat, én meg nem tudom soha elengedni magam...Barátom sem volt még soha, mert úgy érzem engem senki sem tudna szeretni, én nem vagyok rá érdemes. Persze a családomnak ha panaszkodok azt mondják, hogy ők ezt nem akarják tőlem hallani, mert igenis jó vagyok, de ők csak vigasztalnak. Ha valaki bókol nem tudok vele mit kezdeni, mert az jut eszembe hogy csak kedves, de nem gondolja úgy. Kezdek letargiába esni...
2011. jan. 2. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban

20L

2011. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kéne nektek egy lapát önbizalom...
2011. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet köze van ahhoz, hogy ált.suliban rendszeresen aláztak az osztálytársaim. Én voltam a csendes, visszafogott kislány, akibe mindenki belerúgott (lelkileg) és a mai napig összeszorul a gyomrom ha visszagondolok rájuk. Mindegy miért, csak b*sztattak + a tanárok is azt csinálták.
2011. jan. 2. 22:43
 4/14 anonim ***** válasza:

Hol lehet veletek megismerkedni?

Amúgy én is hasonló vagyok...

19/F

2011. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tetris ***** válasza:

Miért gondolod azt, hogy a dicséret csak egy bók? Nem lehet ez őszinte vélemény?

Egyébként a fiaim 17, és 24 évesek is itthon voltak szilveszterkor. Mégse szakadt le a plafon. Miért gondolod azt, hogy ha az ember nem vágyik sehova, mert otthon a legjobb, akkor az gáz?

Valahol ott lehet a baj, hogy nem mered elhinni magadról a pozitívumokat. Ki, vagy mi ingatott meg annyira az önértékelésben, hogy nem mersz hinni magadban? Ha erre megtalálod a választ, mindjárt jobban fogod érezni magad a bőrödben!

2011. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nekem az az érdekes, hogy ha látom videón magamat, akkor azt mondom, hogy annyira nem is vészes. Magas vagyok, vékony, az alkatom jó. De a tükörben nem azt látom...Nézem, hogy másnak milyen kis kerek arca van, meg dús haja. Nekem meg vékonyszálú hajam van, meg ovális arcformám, tehát olyan hibákat találok magamon, amiken nem lehet változtatni...Nem tudom el tudom-e valaha is fogadni magam.
2011. jan. 2. 22:47
 7/14 A kérdező kommentje:

Ki vagy mi ingatott meg?


Már az oviban is egy visszafogott csöndes kislány voltam, bár azért annyira nem mint mikor bekerültem a suliba. Most ez nagyon hülyén fog hangozni, de a tesi/rajz órákon omlott össze az önbizalmam amire vissza tudom emlékezni.

Tesi óra: én nem voltam jó egyik sportban sem. A tesitanár meg ahol tudott poént csinált abból, hogy milyen ügyetlen vagyok. (Jó, tényleg nevetséges így visszagondolva, de akkoriban nagyon sokat bőgtem ezért)

Rajz: szintén, de ott már "kétbalkezes ügyetlenke" voltam. És mindig azért volt gyomorgörcsöm, hogy na vajon ma mivel fognak az osztály előtt megszégyeníteni. Aztán jöttek a kiközösítések, mert nem voltam nagyszájú...Hát ilyesmik voltak.

2011. jan. 2. 22:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves!Ezek a sérelmek már nagyon régen voltak szép lassan enged el őket és változtass a gondolkodásodon.Hidd el hogy több vagy mint aminek gondolod magad!És nem vagy egyedül!Az én életem is egy letargia volt általánosban.Emberszámba nem vettek az oszálytársaim pedig csak annyi bűnöm volt h egy átlagos visszahúzódó lány voltam.Azóta ezeken a sérelmeken túl léptem bár biztos hogy bennem marad vmilyen szinten és gátolni fog dolgokban...de küzdök ellene nem hagyom hogy ezer éves sérelmek irányítsák az életem!Éveken keresztül megaláztak mégis túl léptem rjta szereztem barátokat mégha nem is sokat.Mindig azt mondom lehet jobb annál ami most van és hidd el nekem meg is van a lehetőség rá hogy jobb legyen.:)csak akarni kell.A gondolkodásodon változtass.
2011. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismerős. Főleg az iskola rész, bár más tantárgyaknál.

Én már nem próbálkozom szocializálódni, utálom az embereket. Talán pont ez előbbiek miatt?! Nem tudom.

Á, nem is részletezem :S

29N

2011. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!