Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék a barátomnak egy...

Szeretnék a barátomnak egy "túlélőcsomagot" készíteni, mivel most leszünk 1 evések és megy el külföldre dolgozni. Mit tegyek bele?

Figyelt kérdés

Készítek egy fényképalbumot, mivel tudom, hogy erre mindig fog emlékezni, írnek melle egy levelet és kommentálnám a képeket. Tudom, hogy ezt szereti, mivel minden egyes ilyen levelet és kepét, meg apróságot megtartott és boldogan emlékszik vissza rá.

Szeretnek neki valami olyant adni, ami mindig felvidítja, hogyha ott egyedül lesz és szomorú, esetleg akkor is, hogyha csak akar egyet emlékezni az elmúlt időkre.


2011. jan. 2. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként nagyon örűlnék egy pár napig viselt mosatlan alvós felsőnek amivel aludhatnék.
2011. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már mint azért mert az illata a barátnőmre emlékeztetne.
2011. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
fényképalbumot, amibe gyűjthetné a csajok fotóit.
2011. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jaja, egy fotóalbum, utána együtt nézegetnétek a csajok fotóit kibeszélhetnétek kivel milyen volt, meg ilyenek.
2011. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
fanszőrzeted egy borítékban
2011. febr. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a leheleted.


lehelj bele befőttesüvegekbe, amiket majd kinyit, és szagolgat.

2011. febr. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

fényképezd le a fejedet, és teljes nagyságban vágd ki, csinálj belőle álarcot.


ha összejön valami csajjal, kérje meg, hogy vegye fel az álarcot és akkor olyan, mintha veled lenne.


a nyögésedet is felvehetnéd neki magnóra Arra az esetre.

2011. febr. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!