Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mikor szakítani...

A férfiak mikor szakítani akarnak, hogy szokták ezt lerendezni?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok,akik nem szólnak semmit,és úgy vetnek véget az egésznek,hogy ezt nem közlik a másik féllel?
2011. jan. 2. 18:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

21:09 Ez a kérdésed már önmagában árulkodó.

"...ha meg van beszélve az,hogy ha gondom van,azt el kell mondani a másiknak,akkor ezt miért nem lehet betartani..."


Mit kell ezen megbeszélni? Ez megbeszélés nélkül is magától értetődő neked vagy nekem. Nem tudom a választ, csak egy erős gyanúm van, hogy ha ezt meg kellett beszélni, akkor az egyik fél számára ez mégsem volt magától értetődő. Amint kritikus helyzetbe került, nem a másik fél által kicsikart megállapodás szerint járt el, hanem a saját normáit követte.


Hogy ne értsd félre, nem tartom az ő normáit helyesnek. Ha a szitu az, amit ugyan nem írtál le, de elég egyértelműen sugalltál, hogy te vagy (vagy egy barátnőd) a nő, akit a párja éppen az említett módon épített le, akkor maximális együttérzésem veled. Csak azt teszem hozzá, hogy aki így szakít, annak oka van, és az ok ismerete nélkül nem tartom bölcsnek a salyát részemről az illető elítélését.


Nem folytatom, mert lehet, hogy csak ki akartad beszélni, ami bánt téged, és akkor már eddig is túl sokat írtam. Ha viszont tényleg az a célod, hogy értsd mi történt, akkor a témának óriási irodalma van, és szivesen ajánlok könyveket, ahol utána olvashatsz.

2011. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Örülnék neki hogy ha leírnád milyen könyvek vannak ezzel kapcsolatban,mert nagyon rosszul tud esni egy ilyen szitu.Volt már pár szakításom nekem is,nem is tiniszerelemről van szó,de eddig mindenkiben volt annyi gerinc,hogy odaállt és megmondta a véleményét.Mondjuk már nem is biztos hogy érdekelne a véleménye,ha most megjelenne.
2011. jan. 2. 23:41
 23/23 anonim ***** válasza:
Első közelítésben Florence Littauer SZEMÉLYISÉGÜNK REJTETT TARTALÉKAI című könyvét tudom ajánlani. Alapmű emberismeretből, ráadásul nagyon szórakoztató.
2011. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!