Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mikor szakítani...

A férfiak mikor szakítani akarnak, hogy szokták ezt lerendezni?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok,akik nem szólnak semmit,és úgy vetnek véget az egésznek,hogy ezt nem közlik a másik féllel?
2011. jan. 2. 18:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen.Én is egy ilyennel akadtam össze.
2011. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
van ilyen igen. de azért a kapcsolattól függ.
2011. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

mikor írsz nekik sms-t nem írnak vissza, nem veszik fel a telefont, másnap nem szájra adnak puszit, hanem elhajolnak, később pedig azt mondják: kérek egy kis szünetet.

Nálam legalábbis ez volt...

2011. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
úgy ahogy az utolsó írja, de nekem mindig az volt, hogy nekik szünet kell!
2011. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
En nõ vagyok,de ha nem volt valaki az esetem egyszerüen nem mondtam semmit,és léptem.
2011. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
HAHA. Ez a "kérek egy kis szünetet" annyira olcsó duma, hogy nagyon. Ha nekem mondana ilyet egy pasi kib@sznám, mint macskát szarni. Amúgy a legtöbb pasi jeleket ad és nem mondja ki. Milyenek vagyunk mi nők?? Kíváncsiak...ebből fakadóan úgyis kiderítjük:)
2011. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Én amikor már láttam süllyedni a hajót, én dobtam. /nő vagyok/
2011. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Sok pasiban nincs annyi gerinc, hogy megmondja. Inkább idegesítően viselkednek, és azt várják, hogy a nő szakítson.
2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

Van olyan pasi, aki kiprovokálja, hogy te szakíts,és ha végre megteszed, könnyedén tudomásul veszi, hiszen ezt akarta, és könnyebb úgy neki, hogy nem ő a rossz ember.


Ilyen "szünetesem", amit meséltek, nekem nem volt, de én is megmondanám az ilyennek a magamét.


Az én múltamban "derült égből villámcsapás" jellegű szakítás szerepel, kétszer is... Annál sz.rabb nincsen, amikor te boldogan mégy vele találkozni,és az arcodba vágja, hogy már egy ideje gondolkozik ezen (de persze nem szólt, hogy baja van) és vége. Nem megoldani akarja a kapcsolatban felmerült problémákat, hanem szakítani. Egyik se mondta meg,miért, nekem kellett makacskodni, de jobb volt a lelkemnek, könnyebben le tudtam zárni a valódi okok ismeretében. Sarokba szorítottam mind a két srácot, amíg nem "vallottak",úgyse volt már vesztenivalóm. Nem békülni akartam,csak az igazat tudni.


Azaz van szarabb: ha valaki csak úgy eltűnik, de olyan nekem csak egyszer volt, az is 14 évesen.


Oké, 1-2 randi után még el lehet tűnni, de egy több hónapos vagy éves kapcsolat megérdemel legalább egy őszinte magyarázatot, indoklást.

2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Uhh az én volt barátom msnen közölte velem hogy szakítani akar... de nem is akárhogy, megírta külön szövegfájlba, és azt küldte el nekem... Elég szánalmas volt :D Aztán meglepődött mikor elé mentem, és közöltem vele hogy a pofámba mondja ha valami baja van XD
2011. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!