Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van közte és a volt barátnő...

Mi van közte és a volt barátnője között?

Figyelt kérdés
A barátommal már 6 hónapja vagyunk együtt, és előttem járt 3 hónapig egy másik lánnyal, akivel azért szakított mert szerinte a kapcsolatuk baráti volt. A lány máig keresi és írja az sms-eit. A barátom régen egy külön mappába mentette az üzeneteit és máig megvannak neki abba a külön mappába. Nem törölte ki őket. Állítólag csak barátok, és azért is szakítottak, de megérzéseim szerint a csaj nem lépett még túl rajta. És csak úgy szoktak beszélni telón is mint barátok(Ezt mondja a barátom). Nekem nagyon nem tetszik. Csak megszállott vagyok, vagy van miért aggódnom? A barátomban bízok hogy nem csal meg, csak a lány idegesít. Az agyamra megy h beszélgetnek meg sms-ek stb. Mit csináljak? A barátom nem fogja a kapcsolatot megszakitani vele az én kedvemért.
2011. jan. 2. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja igen nagyon nagyszivű hogy hajlandó volt kitörölgetni azokat az smseket amiket akkor küldött amióta együtt vagytok... nem gondolod hogy azért mert olyanokat irt benne amiket nem akarta hogy akárhogyis lássad?? ... és még ezt pozitivumnak irod...
2011. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha havonta egyszer-kétszer beszélgetnek az nem olyan vészes. 3 hónapig voltak együtt és gondolj arra, nem véletlenül van most Veled:) A lány lehet, hogy nem lépett még túl a barátodon, ezt könnyen el tudom képzelni, de a barátod már Téged szeret és idővel ezt majd a lány is belátja:)


L/19

2011. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget ! :)
2011. jan. 20. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!