Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a határ a pasitok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határ a pasitok és egy barátnője között amire azt mondjatok, hogy elég?

Figyelt kérdés
Például egy ölelés vagy egy puszi....
2011. ápr. 4. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ellenkező eset, csaj és barátja. NINCS BARÁT, olyan h fiu lány barátság nincs anélkül h egyik netetszen a másiknak és pont. Az is idegesitene ha a srácnak tetszene az meg főleg ha neki tetszene a srác.
2011. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem naponta 20x öleli, puszilja meg, akkor az még oké, nyilván nem esik jól, de az sem esne jól, ha nekem megszabná, hogy a fiúbarátaimhoz hányszor és hogyan érhetek.

Ha rendszeresen előfordulna ez az ölelgetés-puszilgatás, akkor valahogy finoman a tudtára adnám, hogy ez nekem nem tetszik, de próbálnám úgy előadni, hogy ő magától jöjjön rá arra, hogy ezt nem feltétlenül kéne, nem pedig azért hagyná abba, mert én azt mondtam.

2011. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs fiú-lány barátság, az én elvem szerint az egyik mindig többet akar még ha nem is vallja be. Ezért ezt az elméletemet közlöm a leendő partneremmel, és vagy elfogadja, hogy nem lesz nő barátja, vagy pedig mehet. Tudom hülyén hangzik, de nagyon sokszor koppantam már és évről évre szigorúbb szabályokat hozok azzal kapcsolatban, hogy kivel jövök össze. Nem bízom a véletlenre. Eddig jól működött ha bárki kételkedne, egy 6 és egy 3 éves kapcsolat van mögöttem, és most vagyok egy 1,5 évesben. Mindegyik elfogadta, cserében nekem sincs pasi barátom, pedig volt, de így fer. 24N
2011. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel sem az ölelés, sem a puszi. feltéve, ha nem ölelgeti, meg puszilgatja többször, mint engem =) A csók nyilván több a soknál, a többiről nem is beszélve. Érzelmi szinten meg szintén nyilvánvaló. Ha barátságon túlmenő érzéseik vannak egymás iránt, akkor nincs helye jópofizásnak, vagy az aktuális kapcsolatnak.
2011. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokásom a barátaimat puszilgatni meg ölelgetni, maximum puszi, mondjuk üdvözléskor vagy ilyesmi, de ölelgetés már nem férne bele, a puszi sem, ha a szokásos üdvözlésen kívül történik.
2011. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!