Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok olyan trükköt mondani amivel a srác édesapján keresztül tudhatnám meg van e barátnője?

Figyelt kérdés
A szitu: Csak az apjával vagyok beszélő viszonyban, a sráccal csak köszönőben de nagyon tetszik, és mielőtt bármit tennék a srác felé, tudni akarom szabad e. De pont azért nem tőle akarom megtudni, hogy ha nem szabad, akkor véletlenül se tudja meg h tetszik nekem, más kapcsolatába ugyanis nem akarok bele szólni.. Fondorlatos kérdéseket várok amelyből még az apjának sem derül ki hogy mi a cél a kérdéssel. köszi
2009. márc. 15. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Totál mindegy, hogy van -e a srácnak barátnője, vagy nincs, ha igazán tetszik.


Egyébként meg:

Mesélj az apjának (csak úgy véletlenül) arról, hogy az egyik rokonodnak kislánya született (kamu) és kérdezz rá, náluk mikor lesz unoka.

Aztán a válasza alapján már pofátlanul (ártatlan stílusban) rákérdezhetsz a téged érdeklő dologra biztosan nem fogja vágni, hogy mit is akarsz...a férfiak (hazabeszélek) amúgy sem értik a nők gondolkodását...

2009. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez tényleg jó ötlet, vagy lehet jó az is ha csak simán megkérdezem van e már unoka, és ha mondja nincs akkor rákérdezek, miért, még "menyasszonyjelölt" sincs?:D és ha nincs, akkor mondhatom, miért, pedig olyan helyes srác így magunk közt szólva.. Na ezt tuti elmondja majd neki és innentől a srácon is múlik lép e. Miért nem számít van e barátnője? Gondolom ha van akkor nem is túl nyitott mások felé...Vagy igen?:)
2009. márc. 15. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Kérdezz rá, h hol szokott a fia szórakozni, hova szokott járni, mert te is szeretnél kikapcsolódni a legjobb barátnőddel, de nem ismered igazán a jó helyeket, ellenben a srác nyilván a barátnőjét is viszi, és akkor vmilyen tapasztalata csak van már róla. Szóval keverd így a szálakat, és csak kiderül.

Különben ilyen fondorlatos (tetszik ez a kifejezés, választékos ;)) kérdéssel egyáltalán nem biztos, h megkapod a választ, mert lehet, h olyan természetesnek veszi, h a srácnak van barátnője, h említést sem tesz róla.

Úgyh inkább konkrétan kérdezz rá, pl mesélsz egy sztorit, egy barát-barátnőről, és rákérdezel, h náluk hogy működik. Vagy! Még jobb: "Ön hogy viszonyul a fia barátnőjéhez? Annyit lehet hallani, h az egyik fél nem mer a másik otthonába menni, mert nem jön ki jól a szülőkkel." -vagy vmi hasonló.

Azért az unoka-téma lehet, h egy kicsit riasztó, főleg, ha a srác még nem is olyan idős. Mennyi idősek vagytok?

2009. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok, ő róla meg azt sem tudom hány éves:) De körülbelül 23-28 közt lehet. Nagyon tetszik amúgy. DE vele alig tudok kommunikálni, jó ideges vagyok a közelében, meg félek is hogy rájön tetszik. Bátrabb szoktam lenni sokszor, de nála nem merek semmit... Azt hittem adok neki jeleket, mosoly, nézés, stb.. De múltkor a barátnőm látott vele beszélni pár szót és azt mondta az sugárzik rólam, hogy "nem érdekelsz":D Anynira próbálom palástolni, félek a kudarctól, ezért csak puhatolódzom.. De örülnék ha tetszenék neki. De ez is jó ötlet, amit írtál, hogy hogy viszonyul a fia abrátnőjéhez, mert az ismerősöméknél ez úgy van hogy...
2009. márc. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!