Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van közte és a volt barátnő...

Mi van közte és a volt barátnője között?

Figyelt kérdés
A barátommal már 6 hónapja vagyunk együtt, és előttem járt 3 hónapig egy másik lánnyal, akivel azért szakított mert szerinte a kapcsolatuk baráti volt. A lány máig keresi és írja az sms-eit. A barátom régen egy külön mappába mentette az üzeneteit és máig megvannak neki abba a külön mappába. Nem törölte ki őket. Állítólag csak barátok, és azért is szakítottak, de megérzéseim szerint a csaj nem lépett még túl rajta. És csak úgy szoktak beszélni telón is mint barátok(Ezt mondja a barátom). Nekem nagyon nem tetszik. Csak megszállott vagyok, vagy van miért aggódnom? A barátomban bízok hogy nem csal meg, csak a lány idegesít. Az agyamra megy h beszélgetnek meg sms-ek stb. Mit csináljak? A barátom nem fogja a kapcsolatot megszakitani vele az én kedvemért.
2011. jan. 2. 18:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
29%
Csinálj te is hasonló dolgot, hogy féltékeny legyen... Hátha rájön milyen és leállítja a csajt. Vagy beszélj a lánnyal, hogy kocc. Én ezt nem bírnám elviselni...
2011. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ti 6 hónapja vagytok együtt, vele pedig csak 3 hónapig járt, akkor valószínűleg te vagy a szerelem, és a másik lány tényleg csak barátság. Nekem férjem is van és 3 gyermekem is, és mégis szoktam msn-ezni a legjobb barátommal, aki pasi. Igaz, nem mentegetem el az üzeneteket, és nem is titkolózok a férjem előtt, sőt, neki is jó barátja az, aki nekem, de esze ágában sincs a férjemnek féltékenykednie. Nem is adok rá okot.

Szerintem ne légy féltékny, hisz veled van 6 hónapja, nem a másikkal!

Fel a fejjel! ;)

2011. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem mindegy, h milyen időközönként, és miről beszélgetnek. Ha pl. felköszöntik egymást a születésnapjukon, azt szerintem nem kell félreérteni, viszont ha hetente, vagy annál gyakrabban mindenféle mondvacsinált dologgal keresik egymást, az már problémásabb. Esetleg erről a barátodat kéne megkérdezni. Bár tudom, h ciki azzal rárontani, h miért beszélsz olyan gyakran xy-nal?

Az viszont, h megtartotta az smseit, nem feltétlenül jelent komolyabbat, lehet, h egyszerűen csak lustaságból, v nemtörődömségből van ez.

2011. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te is levelezzél valakivel,akit ugy fogsz fel,mintha baràtod volna.Akkor talàn majd a partnered is észbe kap.Szerintem ezekszerint egyik sem tette tul magàt a multon,ne hagyd magadat félrevezetni.A fiu is vàlaszol neki,mert ha õ nem irna,akkor a làny sem irogatna.
2011. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem azért nem törli ki mert lusta, hanem mert ez neki emlék a múltról és hogy 2 év múlva jó lesz visszanézni. Csak azokat volt hajlandó kitörölni amiket akkor irtak egymásnak amióta 1ütt vagyunk. Meg ha a baráti kapcsolatuk miatt szakítottak lehet, hogy tényleg komolyan így gondolja? Meg ő táncot oktat is, és aza lány akivel járt pont az ő utána lévő órára jár tanulni és gyarkran találkoznak. A barátom elmondása szerint csak havonta 1x-2x beszélnek..
2011. jan. 4. 20:26
 6/13 anonim ***** válasza:

"...előttem járt 3 hónapig egy másik lánnyal, akivel azért szakított mert szerinte a kapcsolatuk baráti volt ..."

Egy kapcsolatot miért kell megszakítani, mert baráti? Ebből az következhet, hogy neki tetszett a lány, de nem baráti kapcsolatra vágyott vele. És ha még mindig tartja a kapcsolatot, akkor reménykedik.


A lánynak valamiért szüksége van erre kapcsolatra, de nem olyan kapcsolatot akar, ami féltékenységre adhatna okot.

2011. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miert nem baratkozol ossze te is ezzel a lannyal? Lehet nem is olyan rossz arc, max tisztazodik szamodra a helyzet, s az mar csak hab a tortan, hogy egy uj baratot is szerezhetsz...
2011. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólóval egyetértek. Szerintem is próbálj meg összebarátkozni a lánnyal. Ha tényleg csak barátok, nem fogja egyik sem ellenezni. Akkor legalább látod, hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz.

Nekem is vannak férfi barátaim, akikkel változó gyakorisággal beszélgetünk, néha találkozunk is. A férjemet egyáltalán nem zavarja a dolog. Ismeri őket, és megbízik bennem.

Ha a megőrzött sms-ei zavarnak, arról pedig később beszélhetsz vele. Az is lehet, hogy 1 idő után magától fogja kitörölni őket.

2011. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te meg a féltékenykedésed.
2011. jan. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
emlék a multból?? hát nem azért de ha valakivel csak két hónapig voltam együtt, annak két év mulva a nevére sem emlékszem ha nem jelentett semmit nem hogy még az smseit bújjam... szerintem igenis lehet köztük valami, ha nem is tettekben de gondolatban biztos... nekem alap hogyha összejövök valakivel akkor az ex-eknek annyi a beszélgetés meg tali meg miegymás... a te smseidet is elmenti külön mappába?
2011. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!