Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még valami a párom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valami a párom és a volt barátnője között, vagy csak én vagyok túl féltékeny?

Figyelt kérdés
Ők 3om évet jártak,és közben a barátom jóba lett a család többi tagjával is.És még mindig rendszeresen visszajár hozzájuk.Néha megemlíti a lányt,meg az is mondta,hogy akkor bánta,hogy vége lett ennek a kapcsolatának,igaz már 1,5 éve szakítottak.Igaz a családnak bemutatott és elvitt hozzájuk.De nem lehet,hogy csak azért,hogy féltékennyé tegye a lányt?
2009. jan. 13. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nem jo,hogy visszajar hozzajuk.En is nagyon joban voltam az ex-em csaladjaval,de azert nem jarok hozzajuk(nem is tudom,hogy a jelenlegi parom milyen szemmel nezne ezt).Barhol talalkozunk beszelgetunk,meg minden,de ennyi.

Remelem,hogy nincs igazam,de szerintem feltekennye akarja tenni a masik csajt.

Mondd meg neki,hogy ez igy neked nem jo,eleg megalazo,es ha kicsit is szamitassz neki,akkor valtoztasson!Nem azt kered,hogy soha tobbe ne beszeljen veluk,vagy hogy ne ismerje meg oket,viszont ne vigye tulzasba a dolgokat.En ezt nem engednem meg a pasimnak az tuti.

2009. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem hasonló cipőben járunk.

Én is féltékeny vagyok a párom exére. Már 3 éve szakítottak, velem 2 éve van együtt, imádjuk egymást. De a lány mai napg keresi, és nekem ez nem esik jól.

Úgy h én sem tudok nyugodt lenni, pedig tudom jól h a barátom már nem akar semmit tőle, de a lány idegesít. Szerintem ülj le és beszéld meg a pároddal. Én is ezt tettem.

2009. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ne beszéld be magadnak hogy a párod a megcsal, próbálj bízni benne, főleg hogy a családjának is bemutatott ez azt jelenti hogy veled akar lenni. Az még nem jelent semmit hogy jóban van az exe családjával vagy az exével is jóban van. Nálunk is hasonló volt a helyzet, a barátom a volt barátnőjével 5 évig volt együtt és nemsokkal azután jött össze velem hogy ők szétmentek. Az én barátom is sajnálta akkor hogy így alakult köztük a dolog de a barátság azóta is megvan köztük. Találkoznak, beszélnek időközönként, nem szakadtak el egymástól teljesen. 5 év mégis nagy idő, nem lehet csak úgy egyik napról a másikra kitörölni az egészet, fontos szerepet játszott az életében és mindig fontosnak fogja tartani még ha nincs is már köztük semmi. Nem mondom hogy soha nem voltam féltékeny, engem sem került el ez a dolog, de a párom biztosít róla hogy azért van velem mert engem szeret és nem kell neki senki más, nem akar visszamenni az exéhez és én hiszek neki, megbízom benne. Neked is ezt kéne tenned!:)
2009. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem akarja féltékennyé tenni,mert ha még érdekelné sz.tem nagyokat hallgatna arról hogy van barátnője.Inkább jó,hogy bemutatott nekik téged, nem mondom hogy engem nem zavarna a dolog,de szerintem megnyugodhatsz.Veled van,mert téged szeret!
2009. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!