Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megható videó? Vélemények?

Megható videó? Vélemények?

Figyelt kérdés

Miért hatódik meg az ember ismeretlen embereken??

Már is van így??

Vélemény??


http://www.youtube.com/watch?v=uSMlIM9zLio&feature=player_em..


2011. jan. 2. 16:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem hatott meg. De én már csak ilyen vagyok...
2011. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is az állatokat részesítem előnyben :). De szerintem én azért kezdem el sírni, mert ha az én apukám menne katonának, én abba belehalnék. :'''(
2011. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

01:51nél kezdtem el könnyezni.

És még azóta se hagytam abba.

Aranyos videó, egyben nagyon szomorú. Ha valakit látok sírni, én is elkedzek.

2011. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Ők a szerencsések..

Akik még láthatják a fiukat, férjüket, vőlegényüket, apukájukat..


Erről persze eszébe jutnak az embernek azok, akik már soha nem kapják vissza őket:((

A háború miatt:P

2011. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Nagyon meghato video...de kepzeljetek el akik ugyan igy varjtak volna a hozzatartozojukat a harc mezorol...de mar nem volt akit...:S
2011. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%

Nedves volt a kép.

Főleg, mert a mi családunkban is volt katona (a bátyám a mikor még kicsi voltam, meg a nagypapa is).

Én tudom, hogy milyen érzés, és nincs annál jobb, mint amikor évek után hazajön, és végre megölelheted.

Úgy érzed, ott maradnál örökké (pedig mi nem voltunk jó tesók, de akkor... elmondani sem tudom, hogy mit éreztem).

Azt sem tudod, hogy mit mondj, nem tudod, sírj-e, vagy nevess, így végül ott maradsz megnémulva, és kavarognak benned az érzések és a gondolatok.


Már megint sírok! Ez a videó felidézi azt az emléket. Azért más így nézni, hogy tudod, milyen érzés valójában, és így sokkal könnyebb átérezni a helyzetet. Főleg, hogy a videón túlnyomórészt apukák jönnek haza a gyerekeikhez.

Hálás vagyok, hogy felraktad!

2011. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Hehe! Én se nem felnőtt, se nem érzelgős típus nem vagyok. Sőt! Mégis 1-2 könny kicsordult a szememből! :) Egyszerűen ez a videó... szép.
2011. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Basszus hát emberből vagyunk, ami annyit is tesz, hogy érzelmeink vannak. Általában szeretjük a szeretteinket, apukánk, anyukánk legfőképp, tehát nem nehéz együtt érezni egy ilyen videó láttán. Főleg, hogy annyira valódi az az érzelem ami kibontakozik a kislányból, hogy fantasztikus.

Én sem gondoltam, hogy olyat mutat a kérdező, amin elsírom magam, de mikor a kislány felismerte az apukáját, akaratom ellenére is kibuggyant egy könnycsepp. :)

Sajnos a mai emberek érzelem mentessé akarják tenni magukat. Látom, hogy a legtöbben arra büszkék, hogy nem szeretnek érzelmeskedni, nem mutatják ki érzelmeiket (pl. én is ilyen vagyok), pedig ha belegondolunk ez nem jó. Néhány évtized és mi is csak robotok leszünk?!

2011. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!


A videó megható ez tény én is már sokadszorra láttom. De így felmerült bennem egy offtopic kérdés, hogy még is miért vannak a reptéren elvileg amerikai felségterületen fegyverben?

2011. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ebben nincs semmi megható...
2011. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!