Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? (bővebben lent)

Mitévő legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anyám fodrász és nem akarja, hogy hosszú hajam legyen. Pedig sokak szerint jól nézek úgy ki. Mindig le akarja vágni, mert szerinte az ápolatlan. :s
2011. jan. 2. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok, csak nekem nem fodrász az anyukám.

Mondd meg, hogy a te hajad, úgy néz ki, ahogy te akarod. Legyél határozott, és ne hagyd magad.

2011. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Világostsd fel, hogy az ollón kívül más is rendelkezésére áll a fodrászoknak , pl. balzsam, fésű, szárító, gumi, csat stb.
2011. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy: -csat:P
2011. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idegeimre megy a mai napig is az anyukám,mivel 10 évvel ezelőtt szőke derékig érő hosszú hajam volt, akkor azért piszkált mert miért nem vágatom le rövidre. Ahogy teltek az évek én döntöttem el saját magamtól, hogy sk. vágok magamnak cleopátrál. Nagyon jól áll, most meg azzal piszkál, sokkal jobban állna már 50 hez közel a rövid haj. Hogy az milyen kis takaros. Utálom, mert én soha nem avatkoztam bele, hogy ő milyen hajat visel. Ebből nem engedek, az én fejem az én hajam és olyan színű, és formájú, amilyet én szeretek.Nem leszek dauerezett öregasszony mert ennyi a korom, ezt jól jegyezze meg.
2011. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ápolatlan a hosszú haj?
2011. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukád érvelésével tudnék vitatkozni, mert a hosszú haj nem feltétlen jelent ápolatlanságot. az ismeretségi körömben van, akinek derékig ér a haja és szépnek találják legtöbben, nem pedig igénytelennek..minden csak gondozás kérdése.egy rövid hajból nem tud az ember túl sokat kihozni (tapasztalat) viszont ha már van egy hátközépig vagy tán hosszabb hajad, na abból lehet jó kis frizurákat csinálni :)
2011. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen. Pont ezért akarom növeszteni. Ráadásul a barátnőm szerint is jól állna.

Most nem elég hosszú ahhoz, hogy hatékonyabban tudjam rendezni. Hosszabbnak kell lennie.

2011. jan. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!