Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfogalmazzatok nekem?

Megfogalmazzatok nekem?

Figyelt kérdés

az a lényeg, h van 3 bnő, akik közül, mindig az egyik ugyis külön marad.

ezt h lehetne szépen megfogalmazni, h kilyen diézet, v igazság hangja legyen.

értitek?:)

köszke:)


2011. jan. 2. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kirekesztik?
2011. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen idézet? Nem értem. Vagy mi a kérdés?
2011. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ne fuss olyan kocsi után ami nem vesz fel..."

Tudom, nem ezt kérdezted, de ennek olyan "igazság hangja van! Gondolkodj el rajta.

2011. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van egy ilyen: "Légy hű önmagadhoz" (Eric Kestner könyve) Ez esetben azt jelentené, hgy pusztán azért, hogy befogadják, ne váljon olyanná, amilyenek ők. Szóval akit kihagynak, az szálljon ki maga, nem baj, ha egyedül lesz is, de legyen önmaga. Biztos, hogy lesznek más barátai, esetleg olyanok, akik sokkal inkább méltók hozzá.
2011. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a kérdés az h van 2 csaj, én lennék a 3 és ugy érzem, h néha kimaradok a dolgokbol, vagyis kifogok maradni... erre kellene egy oylan, h a 3ik mindig együl marad akármit is csinál... vagy nem is :(:(

2011. jan. 2. 17:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!