Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nincsenek barátaim.

Mit tegyek? Nincsenek barátaim.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,egyszerűen képtelen vagyok barátokat szerezni,ismerkedni.Egy barátnőm van,12éve ismerem,viszont már 250km választ el minket.Képtelen vagyok személyesen beszélgetni emberekkel,ideges leszek ha erre kerülne sor.Pedig nagyon vágyok barátokra,de nem megy...
2011. jan. 2. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj én pl. tudok beszélgetni emberekkel. Szinte mindenkivel el tudok dumálgatni, de mégsincsenek barátaim, ez van.
2011. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én lehetek a netes barátod, írj privit. A gátlásaidat neked levetkőznöd. felvehetlek msn-re, skype-ra. 15 éves lány vagyok, remélem ez nem zavar.
2011. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 böiler ***** válasza:

Ha nem megy élőben, próbáld meg online.


Amúgy kicsit írj még magadról. Mert így nem lehet tudni. Szóval milyen beállítottságú vagy, kedvenc színed, kedvenc zenekarod... Valamit. :)


17/F

2011. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az emberek nagy részének nincsenek barátai. A személyes kapcsolatok annyira kiüresedtek, az emberek annyira rohannak, nincs idejük a másikra, hogy igazán mély barátságok nemigen vannak. Meg aztán persze az is kérdés, kinek mit jelent a barátság. Valakinek elég, ha havonta egyszer találkozik valakivel, jól elbeszélgetnek és úgy érzi, ő az igazi barátja, másnak meg fontos a heti vagy akár napi kapcsolattartás is.
2011. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

merrefele laksz? bulizni szoktál menni? netes ismerőseid vannak?

suliba jársz még? ha igen akkor ott nincsenek csoporttársaid akikkel jóba volnál?

2011. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok Pécsen,bulizni nem járok mert nincs kivel.Csoporttársaimmal se tudok ismerkedni mert egyszerűen félek odamenni bárkihez is beszélgetni,ők már régóta ismerik egymást koleszből,gólyatáborból stb
2011. jan. 2. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is Pécsre járok egyetemre, és nekem sincsenek barátaim. Ha írsz emailcímet, elmehetünk egyszer kávézni :)

25l

2011. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy írj privátban. (akkor az emailemre jön a levél?)
2011. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mosolyogj és törekedj a pozitív gondolkodásra. Olyan nincs, hogy képtelen lennél bármire is.
2011. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szia!én is idén 20 leszek és nekem sincsenek barátaim.nem vaGYOK torz vagy ilyesmi.azokkal az emberekkel vagyok jóban akik a barátom jó barátai:D de ha ö nem lesz nekem akkor nekem is eltünnek a "barátaim" szóval nem vagy egyedül és mellesleg én sem szeretek ismerkedni.sőt egyenesen utálok :D
2011. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!