Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy apu kimutassa...

Mit tegyek hogy apu kimutassa azt hogy szeret?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta bánt szavakkal, rengeteget sírtam miatta. Szeretném ha lenne egy szoros apa-lánya kapcsolatunk. Apu idősebb már (50 éves), én 15 vagyok. Mindig kiabál, és egyszer sem tudok vele leülni normálisan beszélni. Gyógyszerezi magát, ez a baj vele, ezért nem közeledik hozzám?
2011. jan. 1. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mutasd ki neki te a szereteted. Ülj le vele beszélgetni, kérd, hogy meséljen a múltjáról, akadhatnak olyan problémáid, amiket ő is átélt. Főzz neki valami finomat, a kedvenc életét, süss sütit.
2011. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van neki kimutatnivalója?
2011. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Nézd, lehet, hogy apukád elfásult, sokat dolgozak, vagy esetleg nincs munkája, lehet, hogy önmagát se szereti, meg az életet se. Első válaszoló jókat írt, fogadd meg a tanácsát, próbálj te lenni a szeretet-tanító, aki megmutatja, hogyan kell.

Más: Danielle Steal SZÁRNYAK c. regénye. Igaz, itt az apuka szerette a gyerekét, csak nem mutatta.

A kódra kattintva olvashatsz példákat, okokat arra, hogy egy szülő miért nem szereti a gyerekét. Ha kitalálod az okot, akkor léphetsz a megoldás felé. [link]

2011. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, a múltjáról nem igazán nyílt meg, de megértem. (Börtön...meg hasonlók)

Amit belinkeltél, elolvastam és igen! Talán ott valahol legbelül mégis csak szeret! Ő akar a vezető egyéniség lenni a háznál! :) mégegyszer köszönöm nektek! Sokat segítettetek. Már valamivel jobban vagyunk egymással.

2011. jan. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!