Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy a párom kimutassa, hogy fontos vagyok neki, és hogy szeret?

Figyelt kérdés

A kedvesem nem az a hűderomantikus típusú pasi. Sőt... Racionális gondolkodású, és túl életszerű srác.

Nem igazán mutatja ki az érzelmeit. Persze tudom, hogy szeret, mert akkor nem lennék együtt már lassan egy éve... De nekem mégis nagyon hiányzik az, hogy érezzem is, hogy fontos vagyok neki.

Én mindig nagyon kedves vagyok vele, mert hát romantikus beállítottságom miatt nem is tudok máshogy közelíteni hozzá, mint szerelemmel, szeretettel. Ezzel ellenben ő nagyon gyakran, csaknem mindig úgy beszél hozzám/velem, mintha épp egy haverja lennék a sok közül. És én ezt rosszul élem meg. Ezt már sokszor mondtam neki, és úgy tűnt, hogy tudomásul vette, és mondta, hogy igyekszik változtatni ezen, de eddig még nem vettem észre ezt.

Úgy érzem, hogy ő neki az elég, hogy tudja, hogy vagyok neki, és érzi, hogy mindennél jobban szeretem. Így neki ok. De nekem mégis hiányzik valami...

Mit tegyek, hogy ő is fontosnak érezze, hogy éreztesse velem azt, hogy mennyire szeret? Hogyan érjem ezt el?


2007. szept. 16. 12:48
 1/3 anonim válasza:
96%
Legyek hozzá kedves,kívánatos,őszinteés mindig odaadó.
2007. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az lenne a legjobb döntés ha most egy kicsit hanyagólnád,nem annyira mutatnád ki hogy nagyon szereted.Valahogy úgy kellene vele viselkedned ahogy ő veled!Csak annyira mutasd ki hogy jó vele amennyire ő teszi vagy még annyira sem és akkor észre kellene vennie a dolgokat,ne érezze azt hogy te mindig csak az övé leszel,harcoljon érted mutassa ki az érzéseit!Ezt csak úgy éred el ha egy kicsit megijeszted ha tényleg szeret akkor

ki fogja mutatni az érzéseit!Csak neked úgy kell viselkedned!Csináld úgy mintha nem lenne annyira fontos,menj el nélküle szórakozni a barátnőiddel!Hagyd egy kicsit magára!Ébredjen rá,hogy fontos vagy neki és ha igen akkor ki fogja mutatni!De ez ne csak 1-2 napig tartson ki kell bírnod a cél érdekében!!Sok sikert!

2007. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki mindig csak ad és nem kap,bizonyos idő után elege lesz!Nem kell ahhoz romantikusnak lenni,hogy ne haveri alapon beszélgessen veled.Mondd el mi a kívánságod konkrétan.Ha így sem lesz jobb a hozzád fűződő magatartása, eldöntöd neked ez elég,vagy változtatsz!
2007. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!