Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha szakítás után...

Mit jelent, ha szakítás után a szakító fél keresi a 'kidobott' társaságát? Buta, gyerekes ürügyekkel.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.:)
2010. dec. 30. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tévedtem.. Ez már legalább a 4. kérdésed......
2010. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én jóban maradtam az exemmel, ő az egyik legjobb és legközelibb barátom pillanatnyilag, akivel bármiről tudok beszélni és aki előtt továbbra sincsenek titkaim. Ő szakított de kijelentette, hogy barátként nem akar elveszíteni, mert nagyon szeret, csak 3 és negyed év után már nem szerelmes és tudja hogy én sem vagyok az (igaza volt). Most is nagyon gyakran mondogatja, hogy szeret és tényleg úgy is gondolja, annak ellenére, hogy biztosan tudom, hogy nem szerelmes.


Lehet, hogy a te exed is szeret barátként és nem akar elveszíteni.

2010. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Úgy 2 órával ezelőtt bejelentette, hogy végleg eltűnik az életemből. Most egy olyan lépésre készülök, amit soha nem felejt el.
2010. dec. 30. 23:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Baj hogy nem tudod élvezni ahogy teper, te büszke nő?:DDDDDDDDDDDDDD

HAHAHAHHAHAHAH

2010. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt. 26/N vagyok, 6 hetes kapcsolat(féle) volt csak. Ő szakított velem, utána időnként hülye ürügyekkel megkeresett (ő mondta szakításkor, hogy legyünk barátok, én nem vettem komolyan). Én nem igazán értettem, hogy most mit akar, mert csak szakmai jellegű kérdésekkel jött, semmi személyeset nem írt egy idő után. Mikor egyszer megkérdeztem tőle, hogy "és amúgy hogy vagy?", utána többet nem jelentkezett. :D


Azóta sem értem, miért csinálta ezt. Arra tippeltem, hogy lelkiismeret-furdalásból, amiért szakított velem. De hát tényleg nem volt egy hosszú kapcsolat, nem értem, mire volt jó ez.


Szóval szerintem ez attól függ, hogy milyen hosszú volt a kapcsolat. Jelentheti azt valóban, hogy megbánta a szakítást, de nem feltétlenül.

2011. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!