Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha szakítás után...

Mit jelent, ha szakítás után a szakító fél keresi a 'kidobott' társaságát? Buta, gyerekes ürügyekkel.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.:)
2010. dec. 30. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerinted?
2010. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, dettó!

Az én véleményem az, magamból kiindulva, hogy vagy bűntudata van és sajnálja, hogy kidobta az adott személyt, vagy őszintén szeretné megtartani vele a kapcsolatot!

Velem szakítottak, de a fiú kérte, hogy legyünk jóban..(csak úgy mellékesen, hogy értsd) :)

2010. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Amikor én szakítottam a barátommal, újra beléptem hozzá msnen, felhívtam stb., azért mert 1.sajnáltam, 2.nagyon hiányzott.

Hálisten ez a szakítás nem tartott sokáig, hamarosan újra együtt voltunk:)

Ha téged keres az aki kidobott még biztos érez irántad valamit.

2010. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát közös ismerősöktől is érdeklődött tegnap este, hogy miért nem vagyok fent msnen. (amúgy le volt nálam tiltva, reggel feloldottam, és azzal írt rám, h van 1 telszám, nem tudja kié, mondjak valamit, h mit csináljon:D...) van 1 osztálytársa, aki a legjobb fiú barátom, na ő szerinte vissza fog jönni hozzám. még fogadni is akart :D
2010. dec. 30. 15:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak gyönyörködni akar a hízelgő szerelmi bánatodban.
2010. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nincs miben gyönyörködnie, elküldtem a fenébe azzal, hogy dolgom van:) és leléptem. ha akar vmit, akkor úgyis keresni fog, én meg addig sz@rok rá:D nem fogom megalázni magam, büszke nőnek kell lennem, akiben van tartás, hogy ne rohanjon 1 ilyen balf@sz után.
2010. dec. 30. 16:02
 7/15 A kérdező kommentje:
de bírtam, h kérdezett valamit, mondtam h nemtom mit akarsz(ez afféle burkolt lerázás volt), és még akkor is írogatott. gondolom nemakar semmit, de élvezem, hogy most így 'teper'.xd
2010. dec. 30. 16:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem is keres. Nagyon remélem, hogy úgy járok, mint 15:41-es ;)
2010. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

engem is felkeresett kb másfél hónapja, több mint fél évig nem beszéltünk.

és most úgy néz ki megint együtt vagyunk :D

18/L

2010. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Reggel óta nem volt fenn msnen. Lehet, h mégis lelépett örökre.:S majd este 8ig meglátjuk...
2010. dec. 30. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!