Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Ha magamat...

Access kérdése:

Melyik a jobb? Ha magamat adom minden áron, vagy ha elvesztem a személyiségemet de senkinek sem ártok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

ha mondjuk velejéig romlott, gonosz ember vagy, akkor jobb ha elnyomod magadban ezeket a vonásokat.

nem kell teljesen megjátszanod magad, hanem inkább vedd észre, hogy mik azok a hibáid amik miatt ártasz másoknak.


változtatni nehéz, de megéri.

2010. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, természetesen nem vagyok gonosz nem akarok kisgyereket megerőszakolni vagy ilyesmi :D Csak azt veszem észre túl sok embert "zavarok" ne adj Isten bántok.
2010. dec. 29. 16:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Kevés az információ.

Úgy érted, hogy egy agresszív ember vagy, aki tart attól, hogy bántani fog valakit?

Vagy lehet, hogy csak úgy gondolod, hogy ártasz másoknak (esetleg ezt adta be neked valami álszent barom), de valójában átlagos, normális vagy. Néha mindenkinél betelik a pohár, kérdés, ki hogyan vezeti le. Inkább törjön a pohár, repüljön a mobiltelefon, mintsem elnyomjuk magunkban és valóságos őrültekké váljunk. Ki kell adni a feszültséget, de csak ésszel, lehetőleg ne tegyünk kárt senkiben és semmiben.

2010. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg zavar másokat a visekedésed akkor változz meg, de ne annyira hogy elveszítsd a teljes személyiségedet! Amúgy téged zavar a viselkedésed vagy jól érzed magad így ahogy vagy? Mert ha neked jó így akkor nem hiszem hogy emg kéne változnod, lehet hogy nem veled van a baj hanem másokkal.
2010. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Csak azt veszem észre túl sok embert "zavarok"

Ez a túl sok ember nem véletlenül a családod?Mert ahhoz nem kell személyiséget váltani,megkell várni a 18 számot,és lefalcolni...Amúgy picit tényleg kevés az infó...

2010. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem fizikaira értettem természetesen. Állandóan csak veszekedésbe kerülök nagyon sok emberrel, mert a végsőkig kiállok a magam igazáért. Ma például fejemhez lett vágva, hogy én túl nichilista vagyok és, hogy senkivel sem foglalkozom csak saját magammal, sőt még magammal sem.
2010. dec. 29. 16:50
 7/17 anonim ***** válasza:

Az,hogy bizonyos dolgokban változtatsz még nem azt jelenti,hogy elveszted a személyiséged.Alkalmazkodni kell,főleg ha pl. egy helyen laktok,családod stb.

Ha több ember mondja,hogy probléma van veled,abba lehet igazság.

2010. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mit értesz személyiség alatt, pontosan?
2010. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt értem személyiség alatt, hogy maximalista, egocentrikus, merev, "eltántoríthatatalan" vagyok. Ezek egyben rossz és jó tulajdonságaim is szerintem viszont a többiek szerint ez mind negatívum.
2010. dec. 29. 17:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha kiállsz az igazadért, az a kérdés, hogy valóban igazad van e? Át szoktad e gondolni, hogy mit miért csinálsz, és mi lehet a következménye, vagy egyszerűen csak jön és megcsinálod? Ha nem, akkor javaslom sajátítsd el ezt a módszert, ez nem megy a személyiséged rovására, sőt bővíted vele a látókörödet.
2010. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!