Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek sok barátja van az,...

Akinek sok barátja van az, hogy érte el?

Figyelt kérdés
Csak légyszi attól kíméljetek, hogy légy nyitott meg ilyesmi ezeket tudom, csak kiváncsi vagyok, hogy áll máshokhoz mit tesz akinek sok jó barátja van?
2010. dec. 29. 15:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Röviden sport, kocsik és nők. De legalább kettő ezek közül.
2010. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21:11es ez eléggé igaz
2010. dec. 29. 21:33
 23/30 anonim ***** válasza:

Köszi a linket!


Amúgy gondolkoztam én is egy kicsit! Nemrég lett vége a valóvilág mai részének és abból simán lehet látni, hogy hogy működik ez a "hogyan kedveltessük meg magunkat", íme a recept: Ha nagy a szád és beugatsz jó pár embernek, akkor népszerű leszel, mert a sok "birkának" (akik mennek a fő birka után) műsort szolgáltatsz. Persze fontos mozzanata a dolognak, hogy JÓL válaszd meg hogy kinek ugatsz... Ez van ált.suliban is, ha valakire nagyon rászállnak. Gondolom, ha visszaemlékeztek akkor jó pár példa, jó pár beugratás rémleni fog. De ott a másik ember: aki szorgalmas, teszi a dolgát: nos neki két választása van: vagy nagyon magába fordul (na ők lesznek a piszkálódások középpontjában) vagy írtó jól csinálja azt amit csinál és példaként fog a többi ember szemében szerepelni és nyit kifelé: tehát mer visszaszólni és úgy mer visszaszólni hogy a többieket maga mögé állítja :) Na ilyenkor lesznek jó pár irigyek is. (ezért érdemes az ilyen legalja műsorokat mint a vv4 nézni, hogy milyen technikákat, beszólásokat mondogatnak)


De ez csak egy iskolapélda, és csak arra egy sablon, mikor az emberek össze vannak valami célból "zárva" (több millás nyeremény, ált. suli)


Az hogy az ember hogyan szerezzen új barátokat, miután befejezett egy sulit (legyen az közép suli vagy egyetem) az számomra is rejtély... főleg úgy hogy tök egyedül maradt... mert ha megismerkedsz pár emberrel, az már önmagában fogja növelni azt hogy rajtuk keresztül másokkal is megismerkedj...(lehetőleg bemutatnak másoknak is)


Szerintem ha most 0 barátod van, akkor kezdj el valamit sportolni, pl: kondi, tánc, vagy chetelj a neten ott szokott szobatali lenni (nagy ritkán bár én többre értékelem a face-to-face kapcsikat), vagy menj el egy nyelvtanfolyamra, esetleg ess le egy kocsmába mikor focimeccs van...


Bár utolsó mondatként azt hozzátenném, hogy akinek sok barátja van, nem biztos, hogy "minőségi barátságról" van szó, azok inkább ismerősök, mintsem barátok. Szerintem egy embernek elég 1-5 igaz barát, akire mindig számíthat, és akiről nagyon sokat tud, a többi...meg megy a levesbe... :)))

2010. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

kösz ezt a hosszú választ, igazából több emberrel jóba vagyok de pl nem annyira h érdeklődjenek felém, vagy hívjanak. És ugye egyedül nem tudok elmenni valahová. Sportlehetőség nem nagyon van itt ami tetszene.

a valóvilág tényleg érdekes ilyen szempontból szoktam énis figyelni...

2010. dec. 29. 22:11
 25/30 anonim ***** válasza:

:)) Jaj de j, már azt hittem hogy csak én sasolom ennyire a történéseket :)))


Amúgy egy másik érdekes kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2010. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Egy igaz barátom van akivel bármit megbeszélünk meg minden... 2-3 közelebbi többi meg felületes azt hiszem
2010. dec. 29. 22:33
 27/30 anonim ***** válasza:

21:24 vagyok.

Igen, a valóvilág, ha úgy nézzük, akkor egy egész érdekes állatkísérlet.

Visszatérve a témára, kérdező, mennyi idős vagy, mert nem mindegy?

2010. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
16
2010. dec. 30. 00:06
 29/30 anonim válasza:
30f vagyok.vannak jó ismerősök,vannak haverok,vannak igazi barátok.az igazi barátok számitanak igazán.10nél több nehezen lehet mert a mennyiség a minőség rovására megy.tapasztalat.barát az akivel őszinték vagytok,vállvetve harcoltok egymásért minden téren,sokat nevettek.és még fontos:a barátság soha nem szakad meg tartósan a másik nem miatt.kedves kérdező.soraidból az jön le hogy lesz még haverod meg barátod is úgy hogy tanulj meg külömbséget tenni barát és haver között.
2011. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Gergely006 válasza:
Ccináld az amit én légy poéno,figyelj rájuk és persze ne felejsd el a legjobb barátodat de inkább hangoztasd hogy mit csináltál pl:csajokkal meg ijesmikkel.........nálam bevált :D
2013. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!