Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek sok barátja van az,...

Akinek sok barátja van az, hogy érte el?

Figyelt kérdés
Csak légyszi attól kíméljetek, hogy légy nyitott meg ilyesmi ezeket tudom, csak kiváncsi vagyok, hogy áll máshokhoz mit tesz akinek sok jó barátja van?
2010. dec. 29. 15:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
én minden körülmények között őszinte vagyok velük. nem bántó, de őszinte.kezdve attól, hogy kinek miért ilyen v olyan a párkapcsolata, a hogy áll rajtam a nadrág kérdésekig...
2010. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megnézed azoknak van sok barátjuk, akik: beszédesek, érdeklődőek, mosolygósak, barátságosak. :)
2010. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
szerintem a "jo barát" mindenkinél másra mutat és akinek sok van az valahogy meg tudott ismerkedni olyan emberekkel akik olyanok mint ő és megértik.(pl.:rock koncert).Gondolkodj el téged mi érdekelne,mit neveznél jo barátnak és hogy merre találhatnád öket . Ja és csak add magad:D
2010. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy a baráti köröm, de igazán jó barátom 3 van. A nagy baráti köröm azért van, mert kosarazok már 6 éves korom óta és a csapat szinte mindenhova együtt megy. A csapat alapból 12 ember plusz a csapattagok haverjai is velünk lógnak. Így már 20-21 emberről beszélhetünk. De hangsúlyozom a igazán jó barátom 3 van.
2010. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Annak van sok barátja, aki szeretni akar másokat, nem annak, aki azt akarja, hogy mások szeressék.
2010. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én segítőkész vagyok, és a többiek szerint férfiakat megszégyenítő a humorom. Nincs is olyan srác az egyetemen (a mi karunkon), akivel nem vagyok jóban, imádom a társaságukat, a lányok is pont ezért szeretnek.
2010. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Tinker Bell ***** válasza:

Különbség van barát és ismerős között!

Nekem nagyon sok ismerősöm van, munkámból fakadóan is (nem, nem férfiakat szórakoztatok pénzért). De igazi barátom, nem sok. Valahogy mindig úgy alakult az életem, hogy volt olyan akiről azt gondoltam, hogy ő lesz az én legjobb barátnőm, de mindig bebizonyosodott, hogy csak én akartam ezt a barátságot. Nekem a legjobb barátnőm anyukám, a legjobb barátom pedig a párom. Ők azok akik mindig mindenről tudnak.

2010. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Dale Carnegie: Sikerkalauz 1. alcím: Hogyan szerezzünk barátokat?

Ezzel a problémával kínlódtam kamaszkoromban, majd elolvastam ezt a könyvet. Az elmúlt 15 évben ebből "élek" és nem panaszkodom, vannak barátaim, tűzön-vizen kitartunk egymás mellett. Nekem hihetetlenül sokat segített.

2010. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nekem 2-3 jo barátom van régebbrúl csak mondták már páran h nem engedem magamhoz közelebb az embereket és tudom h igaz vmennyire és nem tudom mit kéne tennem másképp
2010. dec. 29. 16:04
 10/30 A kérdező kommentje:
utánna nézek a könyvnek :)
2010. dec. 29. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!