Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el volt 1 szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el volt 1 szűz barátnőm sokat szenvedtem érte és nem kaptam meg ma meg már más barátja van és öl hogy más kapja meg mikor csak nyeltem neki mindent mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor megbocsájtottam neki 5 hónap alatt hogy ott hagyott aludtam is náluk imádott a családja elvileg szeretett de sokszor olyan volt velem mint 1 kutyával.
2010. febr. 15. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy. Nincs mit ezen nyavalyogni. Nem kaphatsz meg mindenkit akivel együtt jársz. Néha dobnak és nem viselkednek veled szépen (vagy legalábbis úgy érzed) néha meg te dobsz másokat és hidd van olyan vagy lesz olyan ember aki ugyanezt fogja gondolni rólad amit te erről a lányról mert fáj neki. Meg van olyanis amikor szép és jó minden és mindenki szeret mindenkit, de mindig nem lehet olyan. Talán lejebb kéne venni a büszkeségedből a kijelentésed alapján: "nem kaptam meg". Az emberek nem tárgyak, és a szüzességük nem trófea amit az első pasikjuknak oda kell adni. Az érzelmeket pedig nem lehet irányítani. Sokszor elmúlnak vagy fel sem élednek igazán. Talán ha neked nem volt jó vele mert szenvedtél érte de ő nem változott meg akkor ott kellett volna hagyni. Nem mártírkodni. Ez van. Vagy túlteszed magad ezen vagy inkább ne is érintkezz emberekkel.
2010. febr. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Különben sem arról szól a kapcsolat hogy "megkapj" valakit. Ha te azért tűrtél és tettél érte sokat hogy megkaphasd a csajt akkor megértem miért bánt veled úgy
2010. febr. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félre értettetek nem ugy gondoltam bár itt lehetne velem ölelhetném csak azért mindenem oda adnám itt nem eröl van szó igazatok van de szeretem ez a legnagyobb gond és mindennap látom a sliba
2010. febr. 15. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld, a lánynak te nem jöttél be, nem szeret. Próbálj meg túl lépni ezen, foglald le magadat sporttal vagy tanulással. Idővel enyhül a megbántottságod!
2010. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!