Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor engednéd meg a lányodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor engednéd meg a lányodnak hogy a barátja ott aludjon vagy ő aludjon a barátjánál? 18évesek vagyunk, nagyon rendes fiú, aranyos, szüleim oda vannak érte.

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Most!
2010. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
18 éves korában. :)
2010. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüleim 16 éves koromban engedték meg. Mondjuk a szüleim nem prűdek, tudták hogy úgyis megteszem, mert minél jobban tiltanak egy gyereket vagy fiatalt, az annál inkább "rosszat" csinál. Nekik az volt az elvük, hogy szóljak, ha úgy gondolom, ott aludhat a fiú vagy én a fiúnál, inkább, minthogy egy parkban, vagy egy kocsma wc-jében csináljuk.

A fogamzásgátlót is akkor írattam fel.

2010. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

A barátaim is bármikor jöhettek, és én is mehettem hozzájuk. Persze azért voltak szabályok, meg időpontok. De az ablakon kimászós rész kimaradt az életemből.

20/L

2010. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
spec én a lányomnak akkor engedném meg ha minimum 3-4 hónapja együtt lennének, nevezzetek prűdnek ezt tartom normálisnak amugy meg feljöhet meg minden csak nem aludhatna itt addig. Fiamnak meg akármikor, ^^
2010. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Se a lányomnak, se a fiamnak nem engedném 16 éves kora előtt, utána is csak akkor ha látom, hogy komoly a kapcsolat.
2010. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 199303 ***** válasza:
hát én 17/l vagyok a barátom22éves nekem az anyum most is engedi h itt aludjon a srác nálunk multkor 1egész hétig nálunk aludt:)
2010. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
14 és fél vagyok, a barátom 18 és fél, anyukám pedig megengedi, hogy nála aludjak, mert megbízik bennem (nem is alaptalanul.) pedig még csak másfél hónapja vagyunk együtt. apámnak pedig jobb ha nem mondjuk el, így anyám azt mondja neki, hogy ennél a barátnőmnél alszok, ezzel a barátommal mentem bulizni, stb. De ez gáz, és nem akarom, hogy hazudjunk apámnak, de "muszáj", mert ő nem enged sehova, anyu meg igen...
2010. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

16 éves kora előtt nem engedném. Szerintem legyen gyerekkora egy gyereknek. Illetve ismerjem a gyerekem párját, tudjam hova megy. És előtte azért beszélgetnék vele...Nektek már megengedném, hogy egymásnál egymással aludjatok ^^.


17/L

2010. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!