Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek sok barátja van az,...

Akinek sok barátja van az, hogy érte el?

Figyelt kérdés
Csak légyszi attól kíméljetek, hogy légy nyitott meg ilyesmi ezeket tudom, csak kiváncsi vagyok, hogy áll máshokhoz mit tesz akinek sok jó barátja van?
2010. dec. 29. 15:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Bármelyik nagyobb könyváruházban meg tudod vásárolni.
2010. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
ezt online valahol nem lehet olvasgatni? jó volna bár nem hiszem
2010. dec. 29. 16:13
 13/30 A kérdező kommentje:
megtaláltam :)
2010. dec. 29. 16:24
 14/30 anonim ***** válasza:

miért szeretnéd, ha neked is sok barátod lenne? mi az ami tetszik abban, ha valakinek sok barátja van? mi a jó benne? és szereinted van erre recept, hogy akinek bejött úgy az neked is szintén? szerinted létezik-e tudatos barátépités, és az mire jó, és őszinte-e?

ahhoz, hogy valaki közelebb engedje a másikat, sem parancsszóra jön el, hogy mostantól gyere beljebb, ez egy ösztönös cselekedet, hogy a másik ember a bizalom bizonyos küszöbeit hogy lépi át, és szivből jön az érzés, nem parancsszóra...

2010. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeretném én is elolvasni ezt a könyvet, mert én is kíváncsi lennék hogy hogyan lehetne másként csinálni bizonyos dolgokat :) Csak sajnos én egy órás keresgélés után sem találtam meg a neten. Tudnál segíteni abban, hogy Te hol találtál rá? Előre is köszi

2010. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

az én barátomnak is rengeteg a barátja

ő úgy csinálja, hogy pl azonos körben megtalálja a hasonló érdeklődésű embereket

pl imádja az autókat, meg tunungolja is, a hasonló autóversenyes srácokkal pillanatok alatt felveszi a kapcsolatot és találkoznak megint és kialakul a barátság

ugyanez a focista társaival - minden a foci, ami összetart.

Szóval ha valami a hobbyd csak keresd az azonos embereket és legjobb barátaid lesznek.


még egy jó tanács: mindig a másikról beszélj, akivel beszélgetsz. az ő gondolatairól, problémáiról, örömeiről, stb, soha ne magadról. akkor is megszeretnek

2010. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
***** ez az egyik lenne azt hiszem olvaagattam belőle

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 29. 19:24
 18/30 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy nekem miért nincs egy sem. Utálom az embereket.

Na gondolom akkor ez egy nem jó taktika :)

2010. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
tudjátok ittvan szilveszter aztsemtom hol leszek mivel bnőm nem lesz itthon és ilyenkor elgondolkodtam, hogy nincsenek olyan barátaim akik hívnának és uh szar másokat meg persze már rögtön és hát gondoltam vmi nem jól megy nekem
2010. dec. 29. 20:47
 20/30 anonim ***** válasza:
igy vagyok ezzel én is ...egy igaz barátom van és szilveszterkor nem hivnak sehova én is kiváncsi lennék hogy az az embere aki népszerü és rengeteg haverja van az hogy csinálja...mert amikor én pl ránézek látomh emberileg nulla és én sokkal jobb vagyok csak nincs akkor pofám bocsi az offért
2010. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!