Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (bővebben lent)

Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátom elég messze lakik és tegnap úgy volt hogy elmegyek hozzá, ő feljött volna pestre és együtt mentünk volna le. Tegnap meggondoltam magam mert anyukám kérdezte hogy itthon leszek e szilveszterkor, mondtam neki hogy igen és nagyon örült hogy együtt lesz a család.

Nagyon szeretnék mindkettővel lenni egyszerre de a szüleim nem nagyon szeretik a barátomat mert ilyen messze lakik (2 éve vagyunk együtt). Eljöhetett volna hozzánk de nekem nagyon rossz érzés mindig amikor itt van mert látom a szüleimen hogy legszivesebben kidobnák a házból. Egész éjjel alig tudtam aludni hogy nem lehetek vele, most megbeszéltük hogy feljön Pestre hogy együtt menjünk el hozzájuk. 1 órát kéne Pestig egyedül utaznom, de csak 5 órakor tudnék elindulni mert akkorra érne oda a barátom is. Attól félek hogy a szüleim nem engednének el mert akkor már sötét van.

Amikor úgy van hogy itthon maradok akkor a barátom kezd el hiányozni, hogy inkább vele lennék, viszont amikor úgy van hogy elmegyke hozzá akkor a szüleim (mindig eszembejut hogy anyukám mennyire örült hogy szilveszterkor együtt lesz a család).

Eddig mindig elengedtek hozzá a szüleim ha el akartam menni.

Szreintetek mit csináljak?

17/L


2010. dec. 29. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy, nem kell feltétlenül a szüleiddel otthon gubbasztanod. De ha ennyire nyávogsz, akkor nem tudom.
2010. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak 17 éves vagy és biztosan meg van az oka a szüleidnek, amiért utálják a srácot, talán egy nyálgép.El kéne ezen gondolkodnod. És féltenek is. Én a szülőket választanám.
2010. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátoddal találkozz most, szilveszterkor meg légy a szüleiddel. Amúgy elhiszem, hogy jó látni, hogy örül anyukád, hogy otthon vagy, de könyörgöm 17 éves vagy.. élvezd az életet amíg tudod, járj el szórakozni, ne otthon gubbassz.. meg lassan amúgy is el kell hagynod a családi fészket, akkor is biztos szomorú lesz anyukád de ez az élet rendje, nem maradhatsz a nyakukon..ezt neked és nekik is be kell látniuk (és ők be is fogják, de te otthon maradsz, mert hogy biztos szomorúak lesznek és így még 40 évesen is velük élsz?)
2010. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nyálgép a barátom csak nagyon messze lakik, de szeretjük egymást és ők valami közelebbit képzeltek el nekem, ez a legnagyobb problémájuk. Van 3 tesóm úgyhogy szilveszterkor nem lennének egyedül. Karácsonykor egész végig itthon voltam ezért is gondoltam arra hogy most elmennék. Amúgy anyum kérdezte hogy itthon leszek-e szilveszterkor, mert elengednek bárhová. Tegnap már azt terveztük hogy mi legyen a szilveszteri kaja. Amúgy anyum annyira nem is utálja őt, inkább csak apum.

Remélem elengednek majd 5-kor, mert nagyon féltenek és igazuk is van.

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 29. 13:36
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjuk megcsinálni hogy szilveszterre hazajöjjek, mert eddig mindig úgy volt (2 éven át) hogy karácsonykor a szüleimmel votlam itthon szilveszterkor pedig a barátoméknál. 260 km-re lakik és azért nem olyan könnyű oda-vissza utazgatni:S
2010. dec. 29. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:

1. eldöntötted, hogy hozzá mész, csalódtak benned mivel megváltoztattad a döntésed,


szerinted hasonló esetben, TE hogy vélekedtél volna a barátodról ha ő változtatja meg a


döntését utolsó percben?

2. nem értem mikor döntötted el, hogy maradsz, mivel a 2.mondatodból az derül ki, hogy nem


mész, és utána örült anyukád, hogy maradsz

3. nem egy jó "kifogás", hogy valakit azért nem szeretünk, mert messze lakik ez eléggé


sántit ---

4. a 2 év pedig elég hosszú idő egy távkapcsolatban, és a szülők is hozzászokhattak volna


ennyi ideje!!

5. nem vagy már kisgyerek lassan 18év felnőtt leszel és szerinted ne tudnál utazni 1 órát


vonaton, vagy busszal, mindenképpen kell valalki melléd, ennek pedig ára van, tehát ha azt


találtad ki, hogy a barátod menjen hozzád és együtt hozzá, ennek az a következménye, hogy


esetleg otthon maradhatsz. Lehet választani !!

Te mit szeretnél? Ha itt bárki is azt mondja neked itt, hogy ugorj a kútba megteszed?

miért kell mások véleménye? Te miért nem tudod eldönteni, amit szeretnél, és véghezvinni


amit akarsz? miért kellenek "mondvacsinált" magyarázatok? szereted-e ezt a fiút? képes


vagy-e bármit megtenni érte?

2010. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ugranék a kútba csak kíváncsi vagyok mások véleményére. Amúgy szivesen utaznék egyedül is akár egész végig ha nem lennének kretén állat csövesek és kiéhezett pasik. Már 3-szor,4-szer odajöttek hozzám ilyen emberek és elég rámenősek votlak, alig tudtam levakarni magamról őket. Amikor legutóbb mentem hozzá bejött a kabinba egy cigány ,leült velem szembe és mindenféle hü*yeséget kérdezett, mintha valami kikérdezésen lennék (nem beszélgetni próbált hanem mintha akarna valami). Elkezdtem zenét hallgatni hogy ne kelljen "beszélgetni" vele. Utánna odaült mellém,lehajtottam azt az elválasztó kart és rátámaszkodott, egyszer közelebb jött hozzám. Egész végig a felsőmön akart benézni a mellemre (szerencsére nem lehetett belátni). Uánna rájött hogy nem lát semmit, a táskám az ölemben volt, félig ki volt húzva a cipzár és bele akart nyúlni. Utánna behúztam és néztem körbe hátha van valaki aki segítene, na akkor ment ki. Hát ezért nem szeretek egyedül utazni.
2010. dec. 29. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Megbocsáss.de mit csinálsz majd,ha eljön az ideje annak,hogy elköltözz otthonról, esetleg a barátoddal? Viszed Anyádékat is? Azért 17 évesen már nem vagy hozzájuk ragasztva.
2010. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!