Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerítsek a bátyámnak...

Hogyan kerítsek a bátyámnak egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Bátyám 28 éves.Tudom,hogy ez ebben a korban nagyon ritka,de még nem volt barátnője,nem csókolózott,tehát minden ilyesfajta dolog kimaradt az életéből.Nem meleg,mielőtt vki ezt írné,ez hót ziher.Több lány is tetszik neki,csak hát ő olyan kis nyuszi-muszi,önbizalma béka feneke alatt,és akkor még enyhén fejeztem ki magam,meg vannak hülyeségei,kinek nincs?:D,de abszolút szerethető,és ezt most nem csak azért mondom,mert a húga vagyok:)Nagyon rendes,sőt már túlon-túl,jószívű,segítőkész,szerény,és nem is csúnya,teljesen átlag srác,talán az a baj vele,hogy nagyon anyámasszony katonája,rettentő anyás,és nem is önálló,nincs nagy élettapasztalata.

Mostanra megérett bennem a dolog,nekem kell a kezembe vennem az irányítást!Csak a kezdő löketet kéne megadni neki,aztán már menne magától a dolog szerintem.

Segítenétek,hogyan is álljak neki?:)


2010. dec. 28. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%

Végső soron jól leírtad miért nincs barátnője a bátyádnak: nincs önbizalma, nyuszi-muszi, anyás, anyámasszony katonája...

Most őszintén te járnál egy ilyen sráccal? Egy nőnek FÉRFI kell: lelkileg stabil, célokkal, aki önálló.



A bátyádnak sokkal inkább több önismeretre, belső hozzáállásának változtatására lenne szüksége, hogy később képes legyen managelni az életét és nem csak a csajozásról van szó.

Vidd el önismereti tréningre, kérjen segítséget pszichológustól, hogy feloldja a gátlásait, belső félelmeit. Én a helyedben ezt tanácsolnám neki!

2010. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!