Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerítsek a bátyámnak...

Hogyan kerítsek a bátyámnak egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Bátyám 28 éves.Tudom,hogy ez ebben a korban nagyon ritka,de még nem volt barátnője,nem csókolózott,tehát minden ilyesfajta dolog kimaradt az életéből.Nem meleg,mielőtt vki ezt írné,ez hót ziher.Több lány is tetszik neki,csak hát ő olyan kis nyuszi-muszi,önbizalma béka feneke alatt,és akkor még enyhén fejeztem ki magam,meg vannak hülyeségei,kinek nincs?:D,de abszolút szerethető,és ezt most nem csak azért mondom,mert a húga vagyok:)Nagyon rendes,sőt már túlon-túl,jószívű,segítőkész,szerény,és nem is csúnya,teljesen átlag srác,talán az a baj vele,hogy nagyon anyámasszony katonája,rettentő anyás,és nem is önálló,nincs nagy élettapasztalata.

Mostanra megérett bennem a dolog,nekem kell a kezembe vennem az irányítást!Csak a kezdő löketet kéne megadni neki,aztán már menne magától a dolog szerintem.

Segítenétek,hogyan is álljak neki?:)


2010. dec. 28. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

SEHOGY!!!

Neked kéne egy olyan pasi, akit úgy akarnak rádtukmálni?

Hát a többi csajnak se kell.

Hívd el bulizni, olyan helyre, ahol lehet ismerkedni, vedd rá, hogy kimozduljon, legyen lehetősége lányokkal találkozni.

De ne keríts neki, később neked is csak gondod származik belőle, ha nem úgy alakul a kapcsolat, vagy nem is jönnek össze.

2010. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,én nem így gondoltam,nem akarok senkit senkire rátukmálni.persze olyannak hoznám össze aki neki is tetszik,és fordítva:)
2010. dec. 28. 21:20
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

hány éves vagy?

ha elég idős vagy,vidd magaddal bulizni,vagy moziba és aztán kifaggatod ki jönne be neki,győzködöd menjen od avalakihez.

vagy lebeszéled ugyanezt egy haverjával.

2010. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor "barizz" össze azzal a lánnyal, akit kinézett magának bátyád. Onnantól kezdve majdnem sima ügy, mert ha együtt lógtok, mesélsz róla tesódnak, hogy mit csináltatok, stb... Közben meg a csajnak is adagolhatsz. Aztán csak összehoztok egy közös estét. :-) (Bár nem tudom, hány éves vagy, azért gondolom 20 évnél idősebb lányról lenne szó, az is más...)
2010. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, a lehetőséget hozd neki össze, hogy ismerkedni tudjon, bár inkább a barátaival kellene eljárnia "csajozni", nem a húgával. Mert ez így elég fura. Az ilyen közbeavatkozásoknak nem sok jó vége szokott lenni. És nem hiszem, hogy jót tesz az önbizalmának, ha a fiatalabb lánytestvére azzal szekírozza, hogy miért nincs még barátnője, mi nem stimmel vele...
2010. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
eddig miket csináltál ez ügyben? pl beszélgettél vele?
2010. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet, hogy az ő szerelmi életébe bele akarsz avatkozni. Nem tudom hogyan reagálna rá ha megtudná a dolgot.
2010. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a sogorom is pont ilyen, o 27. o egy kicsit rosszabb, mert nem dolgozik (bar mentsegere szoljon, hogy egyfolytaban munkat keres, csak nagyon toketlen szegeny), baratai sincsenek akikkel eljarhatna, vagy akivel egyaltalan szoba allna, eleteben egyszer ha volt szorakozni, az egyeduli szorakozasa az, hogy lejar a konyvtarba olvasni. nagyon visszahuzodo, es nem is besze a problemarol egyaltalan.

remelem megoldodik nalatok valahogy a problema, mert nalunk teljesen keptelennek tunik a dolog

2010. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Áhh, én meg a nővéremnek keresek valakit!!! :D 25éves és szintés semmi tapasztalata, teljesen gépmániás és olyan furcsa a haja (teljesen göndör-bongyi s nehéz kezelni)

s szintén eléggé szerencsétlen sajnos. CSak ő kijelentette, hogy az összes magyar pasi béna s neki arab kell. (sajnos még van is neki ilyen net ismerőse).

2010. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ülj le vele beszélgetni, mesélj neki néhány barátnődről lány ismerősödről, aki éppen szingli, kérdezgesd a tesódat, hogy vajon tetszik e neki valamelyik. Ha igen akkor játszd el a közvetitő szerepet, mond el a lánynak, hogy tetszik a bátyádnak, és ha ez kölcsönös szervezz meg egy randit.

Ennél többet ne tégy:)

2010. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!