Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértettek Édesanyám...

Egyetértettek Édesanyám véleményével?

Figyelt kérdés

Sziasztok/ Csókolom!


14 éves lány vagyok féléve vagyok együtt a barátommal!

Eddig egyszer voltam náluk,amikor 2 hónapja voltunk még csak együtt.. Holnap elszeretnék menni ismét náluk de a szüleim nem engednek..


Azt mondják,hogy mit szólnának a szülei,hogy egy 14 éves lányt elengednek egy másik faluba a barátjához. ( 30perc kocsival).

A barátom értem is jönne és haza is hozna időre..

Nem is csinálunk mi semmit amit nem szabad! Még sem engednek!

Azzal a kifogással,hogy én miért járkálnék oda? De hát fél év alatt ez lenne a 2. alkalom?

Szerintetek?


2010. dec. 28. 19:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Meg mondta anyukám,hogy felőle menjek.. nem bánja.. kérdezzem aput.. de látom rajta és hallottam a nem tetszést benne.. és nekem lelki ismeretfurdalásom lenne,hogy én elemtnem mikor nem szívesen engedtek el!
2010. dec. 28. 19:59
 12/19 A kérdező kommentje:

És már egy hete huzogatjuk ezt,hogy mikor megyek meg mikor nem..

És az elején ugy volt,hogy engednek..semmi bajuk nem volt ezzel.. de most megváltozott a véleményük..

ma még egy levelet is irtam nekik,amibe belefoglaltam hogy mennyi szeretném ha elengednének!

Barátom is mondja,hogy a szülei alig várják,hogy menjek..meg akarnka ismerni még jobban!

2010. dec. 28. 20:03
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy féltenek! Nagyon fiatal vagy még!
2010. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

értelmesnek tűnsz, meg a barátod is!szerintem anyukádnak örülnie kéne hogy nem szexelni akarsz ennyi idősen hanem csak átmenni a barátodhoz

kérd meg hogy hívja fel a barátod anyukáját és beszéljék meg a dolgokat

2010. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

a 17éves barátodnak van autója??

Én nem szeretnék szemétkedni, de vannak olyan fiatalok akik 17évesen szeretnek frenkizni/vagánykodni, és hopp karamboloznak, lehet ezért nem engednek amit én meg is értek.

2010. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A családja autója.. anya is ült már ugy a kocsiban,hogy elmentünk ide vagy oda közösen..és mondta,hogy milyen jól vezet..

és amikor én mellette ülök mindig lassan és óvatosan vezet.. midnig mondja a barátom,hogy kössem be az övet ha elfelejtem..

2010. dec. 28. 20:12
 17/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de én is úgy gondolom, hogy túl fiatal vagy egy kapcsolathoz - egy 14 évesnek a barátaival meg a tanulással kéne foglalkoznia. De tudom azt is, hogy a mai világban kinéznének, ha így viselkednél, mert a médiából ömlő szánalmas hülyeség nagyobb nevelési erővel bír, mint a szülők és az emberi természet együttvéve. Ezt csak azért mondtam el, hogy tudd, a szüleid is valószínűleg így látják.
2010. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az igazad megvallva egyet értek a szüleiddel.
2010. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen de elengedtek!

10:00 tól 16:00 ig..

:)

2010. dec. 29. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!