Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es pasik! Ti mit gondoltok...

40-es pasik! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ő 46F, én egy kicsit fiatalabb vagyok.


Fél éve tart a dolog, szépen-lassan összemelegedtünk. Nagy az összhang, minden tekintetben. Nem történt még semmi, véleménye szerint hagyni kell hogy a dolgok alakuljanak maguktól.


Tudni kell róla, hogy elvált, van két gyermeke az anyánál.

Elég közeli az ismeretségünk, tudnék róla, ha lenne valakije.


Kérdésem, hogy vajon meddig kell még várnom arra, hogy összeszedje magát, vagy a bátorságát ahhoz, hogy lépjen végre?


2010. dec. 28. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nézd, egy ennyi idős férfi már tudja mit is rontott el a múltban, ezért óvatos a kelleténél, már nem húszonéves, és egy húszonéves nő másképpen gondolkodik, esetleg egy gyerek, házasság stb. Egy 46 éves férfi inkább egy olyan kapcsolatra vágyna talán ahol a nő is már baba téren lenyugodott és nem akarna többet, szóval talán, de csak találgatni tudok, ezért hezitál beleugrani egy számára már aktiv kapcsolatból lsd gyerekek stb. egy másik nővel ...úgy hiszem fiatal vagy hozzá, de hát ennek a kérdésnek nem is itt a helye, hanem közöttetek kell ez egymással megbeszélni !!! kérdezz rá, vagy inkább magadtól kérdezd meg mit szeretnél tőle, és ezt mond meg neki, hogy mit szól hozzá?
2010. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szerintem is azonnal tisztázni kell hogy vannak-e veled szándékai! Lehet hogy nem is tudja hogy "labdába rúghat" nálad, lehet hogy más miatt nem esik le neki a tantusz?

Egyszerűen kérdezz rá, hogy ez akkor most szimpla barátság vagy valami más? Sok szerencsét!

(és BÚÉK) :)

2010. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sok a 18 év,én is elgondolkodnék ezen a kapcsolaton.Én se kezdenék tőlem 18 évvel fiatalabb hölggyel,nem azért mert nem tenne jót az egómnak hanem mert valószínűleg mások lennének az életcéljaink.

Neked még valószínűleg még kellene gyermek,neki már közel se biztos.

Szerintem ezt beszéljétek meg,mert kár becsapni egymást,ha pl.te és ő is csak szexet akar akkor az szerintem rendben van,nincs abban semmi elítélendő.

2010. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!