Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es pasik! Ti mit gondoltok...

40-es pasik! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ő 46F, én egy kicsit fiatalabb vagyok.


Fél éve tart a dolog, szépen-lassan összemelegedtünk. Nagy az összhang, minden tekintetben. Nem történt még semmi, véleménye szerint hagyni kell hogy a dolgok alakuljanak maguktól.


Tudni kell róla, hogy elvált, van két gyermeke az anyánál.

Elég közeli az ismeretségünk, tudnék róla, ha lenne valakije.


Kérdésem, hogy vajon meddig kell még várnom arra, hogy összeszedje magát, vagy a bátorságát ahhoz, hogy lépjen végre?


2010. dec. 28. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát hagyj pár hónapot hogy alakuljanak a dolgok, aztán ha nem lesz semmi, eldöntöd akarod e ezt a pasit.
2010. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
az exe kicsinálta a libidóját, és meleggé lett.Egy 40s férfi még nagyon is kívánja a sexet.Nem mellesleg sosem húzza, azt max a nők szokták.Nagy a baj, nagy a baj.
2010. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Bocs de mennyivel vagy fiatalabb? Mit jelent a kicsivel? 20 év? Az már csak hab a tortán, hogy nem derül ki egyértelmüen hogy lány vagy, vagy fiú?

Mert azért az nagyon furcsa, ha egy 46 éves férfi nem akar szexet. Mint az előző válaszoló is irta, akkor ott nagy a baj.

2010. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Ő 46F, én egy kicsit fiatalabb vagyok."


Én 28N, bocsi, ez valóban lemaradt.

2010. dec. 28. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Hülyéskedsz!!? Én ugyan még csak 39 vagyok, de hasonló szituban, mint az említett pasas, egy 28-as nőre 1000-el mennék, az biztos.
2010. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Körülöttem is kering egy negyvenes pasas. Ebben az évben januárban egyszer, márciusban egyszer, júliusban háromszor, és decemberben egyszer dőltünk ágyba..Nincs másik nő az életében.
2010. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ő 46, te meg 28, és egy kicsivel vagy fiatalabb? Hááááát...., érdekes meglátásaid vannak arról, hogy mit jelent a kicsi. :) Maradjunk annyiban, hogy 18 évnyi korkülönbség jóindulattal sem nevezhető kicsinek.

Na, de nem is ez volt a kérdés. Szóval, a barátod viselkedése több mint furcsa, és szerintem nem is egészséges. 46 évesen a pasik azért még szexuálisan aktívak - ahogy mások is írták -, és súlyos oka lehet, ha nem akar szexet. Én bizti nem várnék fél évet egy kapcsolatban, hiszen felnőttkapcsolatról van szó.

Hmmm, mi lenne, ha te kezdeményeznél? Akkor mit reagálna? Visszautasítana? Mert akkor azt mondanám neki: szevasz! Nekem nem kellene olyan pasi, akimnem akar velem lefeküdni, és pont. Milyen gáz duma már az egy felnőtt férfi szájából, hogy "hagyni kell hogy a dolgok alakuljanak maguktól". Kamuuuuuuuuuuuu!!!!

2010. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy kicsit pontosítok, lehet h nem voltam egyértelmű: nem a szexről van szó. Még egyáltalán nem történt közöttünk semmi, tehát hivatalosan nem vagyunk együtt, csak kerülgetjük egymást.


A kérdést így értettem.

2010. dec. 28. 15:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lép, akkor annak oka van. Vagy van más akibe szerelmes, vagy még a volt nején nincs túl, vagy egyáltalán nem akar kapcsolatot.
2010. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy ő 46 évesen látja, hogy a 18 év korkülönbség nem "kicsi", és nem akar beleugrani egy ilyen kapcsolatban. Neki van esze!
2010. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!