Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győznétek meg a szüleite...

Mivel győznétek meg a szüleiteket hogy ottaluthassatok egy nagyonjó barátnőnél?

Figyelt kérdés

A barátnőm miatt kérdezem,nálunk alhatna, engedné anyu de az ő anyukája nem. Hogy kellene meggyőzni?? szilveszterkor nincs busz, lehet h kocsival értejönnének na de hajnalba a tömegbe, mindenki akkor megy bulizni még kocsival is sok idő..Segítsetek, fontos nekünk.

16/L


2010. dec. 27. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az lenne a legcélravezetőbb, ha anyukád beszélne az anyukájával. Meggyőzné arról, hogy vigyázni fog rátok, nem lesz semmi baj, és hangsúlyozná, hogy egyáltalán nem zavarna a barátnőd, szívesen látjátok.
2010. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen elsőnek adok igazat:)
2010. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kööszi én is erre gondoltam.. de esetleg más ötlet?
2010. dec. 27. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
a barátnőd hozza fel érvként, h már régóta ismeritek egymást,az anyukája is ismer téged, megbízható vagy, nem lenne ott sokat nálatok, hamar hazajönne, már 16 éves elmúlt, elég nagy:D...és rágja addig a fülét (akár te is segíthetsz neki)..amíg nem enged...bár az előző ötlet szerintem jobb.
2010. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Más ötlet nem játszik, az anyukáját nem fogja két 16 éves meggyőzni, de ha anyudat ráveszed, hogy kardoskodjon kicsit az ügyetek mellett, akkor van a legtöbb esélyetek.
2010. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, jobb a felhívás, megadtam neki anyu számát hnap felhivja majd..biztos megengedi vagyis remélem.: D
2010. dec. 27. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már most úgy nevelem a lányom (ő még csak 11 éves) hogyha szeretne valamelyik barinőjénél aludni, vagy nálunk szeretne aludni valamelyik kislány, akkor hozza az anyukája számát, és mi majd megbeszéljük. De nálunk a lányom nagyon jó barátnőinek a szüleivel jó baráti kapcsolatban vagyok, így mindig működik az ott alvás. Esetleg anyukád érvelhetne azzal, hogy ne induljanak szilveszterkor el kocsival, pihenjenek ők is, vagy bulizzanak, a lány pedig jó helyen van nálatok.
2010. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!: D
2010. dec. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!