Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? /lent/

Szerintetek mit tegyek? /lent/

Figyelt kérdés

na az a helyzet, hogy most szilveszterkor, mennék anyukámékkal másodunokatesómékhoz és nénjémék is jönnének és ott töltenénk a szilvesztert, kimennénk éjfél fele a faluba stb. de viszont a barátnőm meg meghívott hozzájuk, hogy legyek ott mert megy egy másik barátnőm is a szülők pedig barátoknál lesznek. és én el is mennék csak az a gond, hogy másodunkatestvéreméknél van egy csaj aki 5.-es és ha nem mennék el akkor szerintem a család se örülne. de én nem nagyon vagyok jóba a kis csajjal hiszen azér én 14 éves vagyok, megvan a hangsúly köztünk van is miről beszélnünk, csak néha nembírom, na de szóval nemtudom mit tegyek. mert a barátnőmhöz is szívesen mennék meg oda is. anyu azt mondta hogy ott leszek éjfélig azt utána elmehetek a barátnőmhöz de nem tudom.:S

SEGÍTSETEK!!!!


2010. dec. 27. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél ott éjfélig aztán menj át a barátnődhöz. ez a leg kézenfekvőbb megoldás ha nem akarsz megbántani senkit.
2010. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen-igen én is erre gondoltam. Csak az a gond, hogy mi éjfél fele mennénk ki a faluba és lehet hogy discoba is. az a gáz, hogy én oda szívesebben mennék, de van bennem egy taszítás is, hogy szülőkkel?:O:S azt inkább nem, de ha mégis jó lesz.:S nem tudom:S
2010. dec. 27. 16:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!