Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg őket?

Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nyáron ismertem meg, de csak most kezdtünk egymáshoz közeledni. Két faluval odébb lakik és azt szeretné ha elmennék hozzá filmet nézni! Csak azt nem tudom anyukámékat hogy győzzem meg! Anyut még rá is tudnám szedni, de apu nagyon nehéz eset! Azt sem engedte hogy kimenjek sétálni valakivel! Hogyan győzzem meg őket? Kérlek segítsetek. Fontos lenne. Köszi! Egy 13 ével lány ( ja amugy a fiu 14 mult)
2010. dec. 27. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjen először a fiú hozzátok. Ott szem előtt lennétek.
2010. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, nálatok kéne kezdeni, hogy a szüleid megbizonyosodhassanak arról, hogy ki is a fiú, kicsit megismerhessék. És utána már biztosan könnyebben engednének el vele.
2010. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne a jó, ha ő menne hozzátok, akkor nem aggódnának a szüleid.

Amúgy csak egy megjegyzés: a rászedni azt jelenit, hogy becsapni. Amire te gondolsz, az a rávenni.

2010. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Már ne is haragudj de :

1:Én meg értem apukádat ha nem enged el 13 évesen egy fiúhoz!

2: Először tényleg tisztában kellene lenni szavak jelentésével és azután fiúzni! "Anyut még rá is tudnám szedni" a rá szedni nem ugyan az mint rá venni!Tudod nem mindegy hogy idd ki a bilit vagy vidd ki a bilit!:S:S

2010. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igazából ne csodálkozz.

én nemsokára 16 leszek és anyám engem se enged fiúhoz filmet nézni hiába ismerem jól és tudom hogy egy újjal se nyulna hozzám és csak barátok vagyunk..neki van egy rögeszméje amit teljesen megértek..elég ha kimegyek az utcára és már látom..

ha valamit akarsz kérni tőlük eléjük kell állj és közöld.ha nem mennek bele tudomásul kell vedd és nem hisztizni.a szülők nem ugyanolyanok!!

2010. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenének akarsz 13 évesen pasinál filmezni??
2010. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!