Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (bővebben lent)

Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az történt, hogy anyukámmal megbeszéltük már 5 nappal ezelőtt, hogy ma(de.27) elmehetek ruhát venni egy barátom szilveszteri bulijára. De ne drágát, 5000 Ft alatt legyen. A keresztanyukám vitt el volna. Minden rendben volt, még tegnap este meg is beszéltük, hogy majd fél 10-kor megyünk. Aztán ma reggel, amikor készülődtem, hirtelen mondta, hogy: Ja, inkább mégse menjél, mert elfelejtettem, hogy nem veszek neked semmit! Mert nem érdemled meg! (korábbi vitánk volt, de már lezártuk, rég nem is beszéltünk róla: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Elegem van a hirtelen vélemény és hangulatváltozásaiból, ha egyszer megígért valamit, miért nem tartja be?
2010. dec. 27. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak nincs véletlenül valami problémája? Nem támadásból, komolyan kérdem. A belinkelt régebbi kérdésed után ez a mostani dolog amolyan kicsinyes bosszúnak, vagy ilyesminek tűnik, ami egy anya részéről beteges.

Van valami probléma a családban ezen kívül is? Szerintem szakemberre lenne szüksége.

2010. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet sosem c sináltam a gyerekemmel. Az utolsó percben meggondolta magát. Nem egyenes az anyud, te sosem legyél ilyen majd a gyermekeddel.
2010. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!