Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, ha 19 éves...

Tényleg gáz, ha 19 éves koromra csak ennyit értem el?

Figyelt kérdés

egy 4,00-es érettségi egy jogsi, 1 000 000 spórolt pénz a bankba, egy laptop és egy motor.

Mert megkaptam a szüleimtől, hogy másnak van már nyelvvizsgája (én februárba megyek csak)

és, hogy nem sportolok és nem zenélek semmit.


2010. dec. 27. 08:24
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
pénzemből vettem.
2010. dec. 27. 09:04
 12/40 anonim ***** válasza:
85%

Egyik válaszolónak írom,hogy elég kamu szagú,hogy ennyit félreraktál 17 évesen,ha meg mégis akkor valószinűleg nem törvényes módon(Itt alátámaszt az is,hogy"vettek ezt azt")

2barátnő igazán nem sok,mert ha akarnék egy rakás pasit össze tudnék szedni,de van egy 3éves kapcsolatom,ami mindennél fontosabb számomra, és tudom értékelni a kölcsönös szeretetet és tiszteletet,ami gondolom nálad nincs meg.(Alapból,mivelhogy 2 barátnőd van)

Az egyéniséged sem egy nagy durranás mivel itt dicsekszel,pedig nem nagyon van mire.

Szerintem ha miliomos leszel akkor sem viszed többre mint a kérdező,mert egy beképzelt,egoista gyerek vagy,aki sokat kamuzik.Az ilyen embereket nem igazán szeretik.Pedig ez lenne a legfontosabb.

2010. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
46%
Jolvan már nem kell irigykedni nyugi :) nekem 8 :) Nyugtathatod magad azzal hogy nem igaz, nem kell feléd bizonyitanom semmit sem ,nem fogok most itt hajnali 9 kor vitatkozni :) Én csak leirtam ami nekem van oszt kész az hogy mibböl honnan stb.. ahozz semmi közöd. És nem törvénytelen csak nem adozom utána enyi :)
2010. dec. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sokan örülnének ilyen eredménynek, amit te már elértél, és ahogyan elérted. Én csak gratulálni tudok neked.

Sok gyerek amit kap azt rögtön el is tapsolja, aztán elvárja a szülőtől, hogy ezt természetesnek vegye, elvégre az övé...Azért ne haragudj a szüleidre, ha a tanulásra noszogatnak, jót akarnak, és úgy látom azért segítenek is ebben.

2010. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

20 éves vagyok.

Jogsi nincs, nyelvvizsga nincs (nem mertem elmenni), érettségim 4-es, most lesz egy szakmám (pénzügy-számviteli ügyintéző), spórolt pénzem nincs (mindent a keresztlányomra költök), rendszeresen diákmunkákat vállalok. Motort én is szeretnék majd, de egyenlőre szenvedek, hogy mit kellene csinálnom (elmenni dolgozni-mellette levelező- vs. nappalin tanulni).

Ennyim van 20 évesen és én így is boldog vagyok!

2010. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
75%
Én is csak leírtam a véleményem és nekem sem áll szándékomban vitatkozni.Engem az sem érdekel ha Te vagy Teréz anya.Úgyis készülnöm kell:D
2010. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
75%
jaaa igen és 4 éves igazolt sportoló vagyok :D
2010. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
75%

Az én anyám is teljesen ugyanez. Állandóan szid, hogy nem zenélek, nem táncolok, nem csinálok semmit és így egy senki vagyok az életben, szürke egér, mint a többség. Na viszont én szerintem egyáltalán nem vagyok szürke és nem is nevezném szürkének a társadalom többségét. Örülök, hogy nagyjából egyedül tartom fenn magam 14 éves korom óta, mivel anyám nem vesz nekem azóta egy darab ruhát sem, se táskát, se kozmetikumot, se semmit, ami nekem fontos lenne, mint például a diétás étkezés a cukorbetegségem miatt, ami azért megterhelő pénzben úgy, hogy nincs munkám. Az érettségim nekem is 4,00 lett, közgazdásznak tanulok egyetemen, nekem takarékbetétkönyvben van közel 1 millióm (pár ezer híján) a bankban, magamnak veszek mindent (számítógép, mert kell a sulihoz, jegyzetek, könyvek, ruhák, kaja, víz stb), 1 éve van egy középfokú nyelvvizsgám is, és lesz egy üzleti angol is nemsoká, és mind ezek az én jó édesanyukámnak semmit nem érnek, jelentenek, neki az számítana, ha olyan ügyesen táncolnék, mint az Anitácska (barátnője lánya), vagy olyan ügyes hangszeres lennék, mint az Anikócska.., így viszont egy átlagember vagyok szerinte...nem értem az ilyen szülőket komolyan, remélem, egyszer belátják, hogy sokra visszük, talán még többre is, mint az aki hangszeren játszik, vagy táncol...


19L

2010. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
75%

09:40 vagyok.


Mielőtt belém is belém kötnétek, hogy honnan van a pénz, nekem azt a nagyszüleim (ők legalább nagyon szeretnék, és elfogadták azt, hogy "átlagember" leszek :D ) ajándékozták még a születésemkor, ők rakták be a pénzeket, ami szépen kamatozott és csak pár évente lehet(ne) belőle kivenni "ingyen", de még sosem vettem és nem is fogok addig, míg nem lesz rá szükségem 1x. (lakásvásárláshoz szeretném majd felhasználni, igaz nem sok, de nagy segítség azért, ez a biztos kis tőke :) )

2010. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
84%

Ez dicsekves?

Te elegedett vagy onmagaddal, s tudod azt is, hogy nagyon sok Veled egyidos nem mondhatja el ugyanazt mint Te, mivel nehezebb korulmenyek kozott elnek, mint Te.

Gratulalok, es legy halas a Teremtodnek azert, hogy ilyen csaladod van, hogy ennyit segitettek, mivel az O segitseguk nelkul nem tartanal itt.

2010. dec. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!