Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, ha 19 éves...

Tényleg gáz, ha 19 éves koromra csak ennyit értem el?

Figyelt kérdés

egy 4,00-es érettségi egy jogsi, 1 000 000 spórolt pénz a bankba, egy laptop és egy motor.

Mert megkaptam a szüleimtől, hogy másnak van már nyelvvizsgája (én februárba megyek csak)

és, hogy nem sportolok és nem zenélek semmit.


2010. dec. 27. 08:24
1 2 3 4
 1/40 Saten ‫҉ ***** válasza:
90%
4-es érettségi megvan... összes spórolt pénzem 150ft amit mindjárt elköltök egy csokira, van nekem is laptopom, viszont nincs jogsim se motorom. Persze mind ezt a szüleimnek köszönhetem. Amit viszont magamnak, hogy intenzíven sportolok már 4,5 éve :P
2010. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
nem gáz, én 21 év -> 0
2010. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

nem gáz. még ha megpróbálom teljesítménykényszeres szemmel nézni, akkor is rendben van.

az átlagnak nem 20, de 30évesen sincs se laptopja, se motorja, spórolt pénz helyett 1-2 millió adósság, az érettségi meg jó ha közepesre sikerült. :)

2010. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

21 vagyok.

A spórolt pénzem jelenleg 90.000 körül van, ami majdnem 200.000 volt, csak az iszákos apám ki kell húznom a szarból. (gyűlölöm őt).

Nyelvvizsga nincs, sport nincs, zenélni se zenélek. Régi gépem van, ami örülök, hogy működik. Jogsit nem akarok, nekem félelmetes az egész vezetés.

21/L

2010. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem gáz az átlaghoz de hozzám képest elég rossz eredmény :) 17/F
2010. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

Én 21éves vagyok,ha minden jól megy jövőre lesz érettségim(De nem 4-es ám,hanem sokkal rosszabb:)

Az is lehet,hogy nem sikerül.

10000ft spórolt pénzem van,de azt ma el is költöm:D

Nincs jogsim,mert a Rutint nem bírtam idegekkel.

A sportolás kimerül abban,hogy kutyát sétáltatok és néha felülésezek meg gugolok.

A zenével meg úgy állok,hogy el tudom zongorázni a Boci-boci tarkát.:D

Ja és van egy fodrász szakmám,de egyenlőre nem nagyon veszem hasznát.

2010. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van ugyan nyelvvizsgám (16 éves korom óta), meg laptopom is, és gitározni is tudok, mégis kb. kitörölhetem vele. Jogsim meg spórolt pénzem egyáltalán nincs, nem is volt sosem. Még én segítettem anyut, félretenni egyáltalán nem tudtam.

A szüleid nem tudom melyik bolygón élnek, de hogy nem itt az is biztos. Inkább legyél rá büszke, keveseknek van ennyi mindene. Már csak majd egy diploma vagy szakma és egy jó munka kell és tényleg nem lehet belekötni. Csak így tovább!:)

22/L

2010. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
33%

jajj :) Ti akartátok ha már mindenki dicsekszik nekem is muszály elmondanom :) Szoval: 17 éves vagyok van 2,5 millio sporolt pénzem (őneröböl mert szüleim (egy szülöm) nevel és ö forintal nem támogat) sportolok sok dolgot föleg extrémsportokat , van 2 barátnöm és nekem is van laptopom viszont nincs jogsim de van érvényes bkv bérletem :D Aztán az éretségi jövöre lesz de 4-5 vagyok tehát nem lessz vele gond. Ja az emeltszintü már kettöböl megvan és az 4-4 -es lett. És zenélek (gitár,hegedü,szájharmonika,zongora)

nagyábol enyi , király az életem van és ezt magamnak köszönhetem ;) Na meg persze másoknak akik hozzá járultak a pénzemhez és vettek tölem ezt azt :D

2010. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
45%

A leírtak alapján te csak az érettségit és a jogsit érted el eddig. A többit a szüleidnek köszönheted. Honnan tudtál volna félretenni egymillát?

Abban igaza van a szüleidnek,hogy a nyelvvizsgáét az érettségivel kellett volna letenned. Hogy akarsz így továbbtanulni? Már,ha akarsz egyáltalán.

A zene pedig nem fontos. Sőt,ha nincs érzéked hozzá,akkor nem is tudod megtanulni.

2010. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy amit az ünnepekre ballagásokra kapok 14 éves korom óta, azt mindig is félretettem, és megtanultam spórolni.

És egyetemre járok, most.

A motort is a féretett pénzem

2010. dec. 27. 09:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!