Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel nagyon jóban voltunk...mindent elmondunk egymásnak, segítünk, meghallgatjuk egymást stb.

De most összejött egy fiúval...nagyon aranyosak együtt, tényleg, én szívből örülök neki, hogy boldogak együtt és szeretik egymást. De mióta összejöttek, azóta nagyon keveset beszélünk és találkozunk. Ha beszélünk, akkor is csak róla van szó és igaz, hogy megkérdezi, hogy "mizu veled?" de igazából nem érdekli...ha meg elkezdek neki mesélni valamit ami velem történt akkor se érdekli...

Mit tegyek?? Ez nem az én barátnőm!!


2010. dec. 25. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről is. Őszintén. Lehet, hogy észre se veszi hogy megváltozott.
2010. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak félek, hogy ha beszélek vele akkor kiakad, vagy azt mondja, hogy nem is igaz, nem változott ő meg...

Vagy azt hiszi netán, hogy csak "féltékeny vagyok" hogy nekem nincs pasim, neki meg van. Pedig ez nem igaz!

Vagy valami ilyesmi.. =/

2010. dec. 25. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
ezzel jár a pasizás, ezen ne próbálj meg erősen változtatni, mert annál jobban csak elmírod mellőled. Most nem te vagy neki az első és a legfontosabb, ezt vedd tudomásul. Pasizz te is
2010. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!