Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bunkóság volt tőlem?

Nagyon nagy bunkóság volt tőlem?

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy a párom családja hívott hozzájuk ma karácsonyozni, de én nem mentem. A mi családunkban ugyanis az a szokás hogy együtt készítjük az ételt, együtt díszítjük a fát stb., és ezzel elmegy az egész nap. Még soha nem töltöttem máshol a 24-ét és a szívem nagyon itthon marasztalt. Este majd a párommal fogunk kettesben karácsonyozni, csak a családi bulit hagytam ki náluk. Szerintetek jogos ha megbántódnak?
2010. dec. 24. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
ha szóltál nekik, hogy nem tudsz menni akkor nem az
2010. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj hogy végig úgy vették hogy én is menni fogok, mert én nem akartam bunkón azt mondani hogy tuti nem megyek, hanem annyit mondtam hogy nem ígérem, de ezt mégis úgy vették hogy akkor megyek. Félek hogy a páromnak is rosszul fog esni hogy nem vagyok ott, hiába találkozunk utána.
2010. dec. 24. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hívtad fel?????? Ahelyett hogy itt rinyálsz nekünk?Az ilyet nem értem.... hívd fel, hogy bocsi, de nem mész. Biztosan megérti, nem értem, minek ilyet ide feltenni.
2010. dec. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ezt a "nem ígérem" dumát én speciel nagyon utálom. egyértelmű, hogy már akkor is tudtad (és ezt te is bevallottad), hogy NEM, akkor minek hitegetni őket, elvárni tőlük, hogy számítsanak rád?
2010. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad a párodnak azt amit most ide is leirtál? Vagy vele sem mered ezt megbeszélni?
2010. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A ferjed, vagy a parod? De ugy erzem, hogy mellette lenne a helyed. Mar nem vagy kislany pl.

Viszont ha csak egy futo kalandrol van szo, akkor talan ertheto a hozzaallasod.

2010. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem futó kaland, rég óta együtt vagyunk. Mondtam neki is és persze nem örült neki hogy nem megyek, de nem tűnt nagyon megbántottnak. 16:45-ös, igazad van tényleg egyből mondanom kellett volna hogy nem megyek.
2010. dec. 24. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
nálad a hiba. Nem mondtad, hogy nem mész, számítottak rád. Látod, sokkal nagyobb baj lesz eből, mintha szóltál volna, h még soha nem karácsonyoztál máshol, és most sem akarsz. Amugymeg: sztem elmehettél volna 1x, nem halnál bele
2010. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha előre fölhívod, hogy

" bocsika, ma nem megyek", akkor semmi gond nincs, de így, hogy nem szóltál, számítottak a jelenlétedre, úgy készültek mindennel, hogy te is ott leszel, a kajátol kezdve mindennel úgy készültek. Hívd fel őket, ne itt ülj, és magyarázd el nekik, miért voltál távol. :)

2010. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom mindenki nagyon tud ítélkezni, hülyeség is volt itt megkérdezni. Amúgy nem sértődtek meg.
2010. dec. 25. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!