Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat lett a fiatalok között...

Divat lett a fiatalok között a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, s rengeteg az ilyen téma. Van két fiam, de azt hiszem itt az ideje rettegni értük.Ha bele gondolok, hogy Ők is homokosak lehetnek, vagy divatból azok akarnak lenni, hát elfog az undor, s a borzalom. Nem csoda, ha fogy a Magyar nép.
2010. dec. 23. 22:05
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
68%
hogy lenne már divat ?... -.-
2010. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
7%

Én nem értem ezt a kromoszóma hülyeséget amire céloznak itt sokan??

Szerintem a család az,aki tehet arról ha egy fiú homo-lesz.

Ha nincs előtte jó apai példa akkor az anyai példa eluralkodik rajta és csak áldozat lehet.Egyszerűen késztetést sem érez arra hogy lányoknak hízelegjen,flörtöljön,meg stb...

És ez márpedig nem divatból van

2010. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%
Leírták már előttem érthetően, mi ez a kromoszóma-dolog. A homoszexualitás kialakulásának biológiai, és nem neveltetési okai vannak, tehát a te példád cseppet sem helytálló.
2010. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
14:08! Rengeteg olyan példát tudnék mondani az ismeretségi körömből, ahol nem volt normális apa példa a gyerek előtt, mégse lett homoszexuális. Az anya is meg tudja tanítani a fiát udvarolni egyébként, de ez más tészta. Amit 23:09-es kommentemben elmagyaráztam az bizonyított tény, a nevelési kérdés pedig már rengetegszer meg lett cáfolva. Ha erről lenne szó, a világ több, mint fele homokos lenne a sok válás miatt, gondolj már bele...
2010. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Ad egy: Homoszexuális úgy nem lesz senki, hogy ez fú de menő, hajrá! Biszexuális lehet, homoszexuális nem. Téged ez gondolom komolyabban nem vigasztal, mert így is "fartúró" lesz, csak azért mondom, mert ez remélhetőleg rávilágít, hogy a "divat homokosoknak" a népességfogyáshoz semmi köze, mert ugyanakkorra valószínűséggel vállalnak gyereket (nővel kötött házasságból) mint a heterok.

Ad kettő: Nem vettem észre, hogy különösebben divat lenne. A lányok körében még esetleg, de ők sem gondolják komolyan. Többségük csak a külvilág felé mutatja ezt. Ez nagyon jól leképzi azt a felfogást, hogy ha két gyönyörű lány smárol és simogatja egymást, az szexi, ha két srác teszi ugyanezt, az meg undorító. Vagyis a fiúknál vagy van rá hajlama, vagy nincs. És akinek nincs, az akkor sem fog leállni enyelegni egy sráccal, ha ettől fú de menő lesz.

Ad három: Szerintem az itt kérdést feltevők többségét egyszerűen csak érdekli a téma. Én is teszek fel ilyen jellegű kérdéseket, de még attól is a hideg futkosna a hátamon, ha egy homo srác csak "úgy" nézne rám. A kettő nem feltétlenül van egymással összefüggésben.


21/F

2011. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

"Szerintem a család az,aki tehet arról ha egy fiú homo-lesz. "


Akkor megmagyaráznád, hogy miért van az, hogy "rendes" családokból ugyanakkora gyakorisággal kerülnek ki homoszexuálisok, mint "nem rendesekből"?

Ehhez a nevelésnek semmi köze.

Illetve... nem teljesen mondok igazat. A nemi identitástudat és orientáció genetikai jelenség és a magzatfejlődés során alakul ki. Ez bizonyított tény. A nevelés csak annyit tehet, hogy akik nem teljesen melegek (értsd: "biológiailag" biszexuálisok), azokba bele lehet verni, hogy a homoszexualitás rossz (értem?), és akkor kialakul benne egy belső inger, hogy azt nem. És mivel biszexuális, ezért nem okoz neki gondot az ellenkező nemmel való entyem-pentyem.

De ha valaki homoszexuálisnak születik, az akkor is homoszexuális lesz, ha életében nem találkozott másik homoszexuálissal és azt se tudja, hogy ilyen létezik. Lehet, hogy nem fog azonos neművel enyelegni, megházasodik, lesznek gyerekei, de nem lesz boldog, és az egész életét úgy fogja leélni, hogy valami ürességet érez.

Viszont ha valaki nem homoszexuálisnak születik, akkor úgy sem lesz az, ha a környezetében csak homoszexuálisok vannak. Hiába él a szomszédban egy meleg pár, akik minden reggel tangában lejtenek végig az utcán, vagy, továbbmegyek, hiába nevelik azonos nemű szülők, hiába látja minden évben a melegfelvonulást, nem lesz homoszexuális, mert egyszerűen nem erre van "programozva". Te sem dugsz meg egy macskát, csak mert másoktól azt látod. (Kicsit morbid a példa, tudom. Bocsánat érte.) Lehet, hogy rosszul fogja érezni magát, amiért ő nem olyan, de akkor sem lesz homoszexuális, ha azt akarja.

2011. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
0%

Hát én nekem is tervben vannak a gyerkőcök, de ugye nekem ezen még


1. nagyon korai gondolkodni

2. mire beérik a korukat addigra lehet már lesz módszer a hormonokra.


nincs bajom a melegekkel csak engem kerüljenek el - na meg a családomat.

2014. dec. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!