Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat lett a fiatalok között...

Divat lett a fiatalok között a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, s rengeteg az ilyen téma. Van két fiam, de azt hiszem itt az ideje rettegni értük.Ha bele gondolok, hogy Ők is homokosak lehetnek, vagy divatból azok akarnak lenni, hát elfog az undor, s a borzalom. Nem csoda, ha fogy a Magyar nép.
2010. dec. 23. 22:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem tudom hogy divat lett-e de nekem is van egy fiam és én nem rettegek hogy esetleg homoszexuális lesz mert ez nem egy betegség,semmi gond vele!
2010. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
A fiúk között nem igazán, a lányok között viszont nagyon :(
2010. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Ki a franc foglalkozik a Magyar néppel? Úgy őszintén?

Nehogymár a népnek kelljen megfelelni.


Kedves tőled h aggódsz a 2gyerekért de nem fogják kikérni a véleményed ha épp sráccal kerülnek össze.

18/F

2010. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Nemtudom a magyar öregedés vagy a földi túlnépesedésért agódjak én. Nekem még kicsi hozzá a fiam de ha ténylegesen az lenne megpróbálnám megbeszélni, megemészteni a dolgot s nem dühvel vagy hisztivel amivel a szívébe gázolnék. CSak akkor lennék marha pipa ha mindezt a divat miatt tenné, hogy felvágjon mások elött.

De bízom benne, ahogy én se tudnék egy számomra terjesen semleges nemü emberhez szexuálisan közeledni úgy az ő fejében is megszólalna az a figyelmeztető hang, hogy csak azzal aki tényleg számít neki.

2010. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Cory Rose ***** válasza:
61%

Az meg még inkább divat lett, főleg lányoknál, hogy még ha nem is meleg az illető, de imádni kell a melegeket, mert milyen aranyosak már, meg mindenki olyan szemét velük, szegények..

Nekem semmi bajom a homoszexuálisakkal, se a felvonulásaikkal se semmivel, de ez azért elég túlzás, hogy csak mert néha beszólnak nekik, már rögtön kábé istenként tisztelni kell őket. Pedig emberek, meg tudják védeni magukat...

2010. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Kérlek titeket, hogy ne általánosítsuk a fiatalságot.

Ha valaki fiatal, az nem egyenesen arányos azzal, hogy buta is. Ugyanez a felnőtteknél: aki betölti a tizennyolcat, nem biztos, hogy érett a nagybetűs ÉLETRE. Ellenben, mondjuk egy-egy 14-15 éves gyakran józanabb gondolkodású, reálisabb, értelmesebb, mint egy-egy felnőtt fajtársunk.

És nem, nem lett divat a fiatalok között a homoszexualitás. Maximum a kevésbé intelligensek között -ők pedig megérdemlik.

Bocs az elejéért, az offért.

15/l

15/l

2010. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, a végére a 15/l véletlenül ment el kétszer...

Leírtam egyszer, aztán még kibővítettem, és annak a végére is odaírtam... ^^

2010. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Divatból nem lesz senki meleg. Én is smároltam már 1-2 barátnőmmel, peig lány vagyok. Kíváncsiság, és ennyi. Megállapítottam, hogy hetero vagyok, nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.

Engem meg akkor fog el az undor, ha olyat olvasok, hogy valaki undorodna a SAJÁT gyerekétől, ha az véletlen meleg lenne, mivel nem tehet róla. Pusztán divatból pedig nem lesz az, főleg egy fiú!

2010. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Elfogadom én őket, ismerek is homit, normális srác. De, hogy a családomban legyen, hát..... :(((

Megnyugtató, hogy az értelmesebbek között nem divat.Az is igaz, hogy vidéken lakunk. Ez talán szerencse.

2010. dec. 23. 22:24
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt nyilván vannak divat-homoszexuálisok, úgy, ahogy az élet területén vannak olyan emberek, amiket bizonyos dolgokat divatból követnek. Viszont az ilyen divatemberek jelenléte, és a divat-homoszexualitás nem kellene, hogy aggasszon, ha normális egyéniséggel rendelkező fiúkat neveltél fel, akiknek van saját akaratuk és véleményük, és nem a legújabb tendenciát követik, csak azért, mert az most divat. Amennyiben pedig van félnivalód ezen a téren, akkor magadra vess, ne pedig aggódj.

Másrészt, ha valaki valóban homoszexuális azzal nem tudsz semmit kezdeni. Nem ők választják, és a legtöbbjük nem is akarja, hogy homoszexuális legyen, hiszen ez már születés előtt kialakul, az génjükben van (hiába kapálóznak ellene egyesek, ez bizonyított). Valamint azt sem értem, mért kellene undorodnod a SAJÁT FIAIDTÓL, ha esetleg kiderülne, hogy egyikük homoszexuális. Ettől még nem a fiaid? A párjuktól, a szexuális érdeklődésük tárgyától függ a szereteted? Vagy a saját önző érdekedet - hogy az esetlegesen homoszexuális gyermek boldogtalan életet éljen egy nővel, esetleg unokát is produkáljon neked - előbbre helyeznéd a fiaid boldogságánál? Mert ha igen, téged nem neveznélek szülőnek, az biztos.

Érdemes lenne ezen elgondolkodnod, mielőtt olyanokat undorítózol le, akik egyszerűen NEM TEHETNEK RÓLA, hogy így születtek.

2010. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!