Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat lett a fiatalok között...

Divat lett a fiatalok között a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, s rengeteg az ilyen téma. Van két fiam, de azt hiszem itt az ideje rettegni értük.Ha bele gondolok, hogy Ők is homokosak lehetnek, vagy divatból azok akarnak lenni, hát elfog az undor, s a borzalom. Nem csoda, ha fogy a Magyar nép.
2010. dec. 23. 22:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

22:21-es vagyok, és vidéki. Tök mindegy hol lakik valaki, ha meleg akkor meleg. A Szaharában is, és Szibériában is:) Ééértem?


Fiúk körében pedig inkább elítélendő a buzulás, ha ez téged megnyugtat. Ne legyél már ilyen "jajj, ezek a mai fiatalok" gondolkodású. Amúgy meg van valami jele annak, hogy a fiúkat szereti? Találtál már vibrátort az ágyneműtartójában? Na látod.:)

2010. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Szinte kivanom, hogy az egyik fiad homoszexualis legyen. Szeretnem latni az arcodat mikor kiderited. Komolyan! (Bar a fiadat sajnalnam, szoval tulajdonkeppen annyira nem kivanom)

A magyar nep meg nem a homoszexualisok miatt fogy. Olvass utana! Meg sz@rd le a magyar nepet; fiaid nem nekik felelnek, hanem sajat maguknak!

2010. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekemtől undorodom. Kérlek olvasd el pontosabban, sajnálom, ha a szövegértéseddel gondjaid vannak. A tudattól, hogy Velük is megtörténhet.Természetesen tudom, hogy a kromoszóma rendellenesség okozza, illetve, ha serdülő korban ilyen jellegű "élményben" van része, a nőknél még okozhatja a férfi nemben való csalódás is. Nem vagyok tudatlan. Egyszerűen ledöbbentem, hogy sok ilyen jellegű kérdés van, különösen a fiatalok között. Szeretném a gyerekemet, s normálisan neveljük Őket, de tudnám azt, hogy az életük -e miatt tragédia lenne.
2010. dec. 23. 22:40
 14/27 anonim ***** válasza:
74%

Én értelmes egyetemista lány vagyok, a legtöbb fiúnak tetszem, mégis leszbikus vagyok. Erre varrj gombot haha.

21L

2010. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Kedves 22:38! Hasonló szépet és jót kívánok neked is! Szörnyű lehet az életed, ha így fröcsögsz a gyűlölettől.

Őszintén sajnállak.

2010. dec. 23. 22:55
 16/27 anonim ***** válasza:
58%

Kérdezö nem vagy valami tájékozott ahogy látom...

Olyan nincs, hogy valaki "meleg lesz". Divatból lehet igen, de az egyáltalán nem melegség, csak megjátsza magát.

Sok a primitív fiatal mostanában, aki tényleg divatozik azzal, hogy ezt állítja magáról. Viszont aki tényleg meleg annál ez nem késöbb alakul ki más behatások miatt, hanem már születés elött eldöl.


Ha fiatalok a fiaid, akkor még az is lehet, hogy valamelyikük meleg lesz, mert általában késöbb jön rá erre mindenki. Olyan 12-15 éves kor között a leggyakoribb. Viszont ez nem azt jelenti, hogy akkor alakul ki, hanem már rég benne volt, csak nem vette észre.

2010. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó vagyok. Na csak most olvastam amiket írtál ide késöbb...


"Természetesen tudom, hogy a kromoszóma rendellenesség okozza, illetve, ha serdülő korban ilyen jellegű "élményben" van része, a nőknél még okozhatja a férfi nemben való csalódás is. Nem vagyok tudatlan."


Dehogynem vagy tudatlan, ezek szerint fogalmad nincs az egészröl. Születés elötti hormonbehatások miatt alakulnak ki ilyen "rendellenességek". Már bocsi, de marha nagy hülyeség, hogy csalódás vagy "élmény" okozza.

Olvass utána a dolognak inkább.

2010. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%

OFF

Nekem semmi bajom a melegekkel, de bizony már bizonyították, hogy ez egy fejlődési rendellenesség. Ha valaki kíváncsi rá: a terhesség alatt hormonok ürülnek a magzatvízbe, és ha abban a fejlődési szakaszban, mikor épp az agy alakul ki túl sok kerül oda valamelyik hormonból (erre már nem emlékszem pontosan, de szerintem ösztrogén lehet), a gyermek agyában lévő szexuális központ - ami fiúk esetén normál esetben kis kerek idegsejtekből, lányoknál meg hosszúkás idegsejtekből áll - az ellenkező nem sejtjeinek formáját veszi fel. Tehát fiúk kerek helyett hosszúkásat kapnak, lányok hosszúkás helyett kereket, és így lesznek homoszexuálisak, hiszen belül az agyuk a másik nemre van beállítva úgymond.

Szóval tényleg nem tehetnek róla, csak vonulgatni nem kéne.


ON

Nem lett divat! Két oka van annak, hogy ez a tévhit alakult ki:

- Régen is ennyien voltak, csak ma többen merik bevallani.

- Ne keverjük össze a feminin vonásokkal tarkított férfi divatot a homoszexualitással. Ez a nem minden emo meleg esete... Attól még, hogy elfújja a szél, úgy lengeti a kacsóját, mint egy lányt, és rózsaszínt vesz fel (már nem az emo), vagy egyenesítgeti a haját hajvasalóval, lekeni az arcát alapozóval (:S), nem meleg, max. csak metroszexuális :D

Annak, aki nem tudná: Metroszexuális = olyan pasi, aki több időt tölt a fürdőszobában, mint a barátnője, és hetero volta ellenére gyantázza néha még a lábát is.


"Ha bele gondolok, hogy Ők is homokosak lehetnek, vagy divatból azok akarnak lenni, hát elfog az undor, s a borzalom."

Volt egy pasim, akit ebben a szellemben nevelt az anyja. Ő így mondta: "Imádom a melegeket, jobb barátnők, mint a nők, de az én fiamból nem hagyom, hogy az legyen, mert az gyalázat lenne, ezért a meleg barátaim nem mehetnek a fiaim közelébe, nehogy rájuk ragadjon."

A fiú arra a szinte jutott eme rendkívül "intelligens" nevelésnek köszönhetően, hogy ha meglátott az utcán egy meleg srácot, akin egyértelműen látszódott, hogy melyik nemhez vonzódik, meg kellett állnunk, mert neki szó szerint hányingere lett! Értsd tényleg, fizikailag hányingere! :S Ráadásul miután szakítottam vele, rájöttem, hogy ő maga is elég feminin módon tudja mozgatni a kacsóját :D Szóval kezdem gyanítani, hogy a homofóbiája már-már maga ellen irányul, és az elfojtott vágyai ellen. (Lám, a szerelem milyen vak tud lenni)

Szóval kedves kérdező! NE TEDD TÖNKRE A FIAD LELKI EGÉSZSÉGÉT!!!

2010. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Utána olvastam: www.házipatika.com/.../Meleg_helyzet_miert_leszunk_homoszexualiak?
2010. dec. 23. 23:28
 20/27 A kérdező kommentje:
Kedves 23:09! Te valóban hasznos dolgokat írtál. Köszönöm.
2010. dec. 23. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!