Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki így? (többi lent)

Van még valaki így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nálunk nem lesz karácsony. :(

Anyuék év elején váltak el. Anyunál vagyunk, apu nem tart karácsonyt, mert azt mondja, hogy minek/kinek?

Anyu össze veszett az új barátjával, szóval semmi kedve karácsonyozni. Karácsonyfa talán lesz, de az is kérdőjel, mert ahhoz sincs semmi "humora".

Nekem sincs semmi kedvem ezek után karácsonyozni, meg hát rengeteg rossz dolog történt velem mostanság.. (Papám idén halt meg,barátommal szakítottunk és a többit nem említeném)Az elmúlt hónapokban "begubóztam". Magam alatt vagyok. De van egy 10 éves tesóm. Ő ma amikor meghallotta, hogy "na nálunk nem lesz karácsony" akkor sírt. Van aki ilyesmi helyzetben van? Mit tudnék talán tenni, hogy talán legyen valami jó a karácsonyban?


2010. dec. 23. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért írod ki a kérdést újra és újra??

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. De ahogy cseperedtek rá fogtok jönni h addig van hangulata a karácsonynak míg kicsik vagytok.

Én már 14évesen megtanultam h semmi érdekes nincs az ünnepekben csak esetleg kaja meg pia.

De nem mondhatom azt neked h gépezzetek mint én. Nézzetek TV-t pl.

18/F

2010. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen, a TV jó ötlet szerintem is. Én nagyon szeretem a karácsonyi filmeket, még akkor is ha, minden évben ugyanazokat adják:)

Én 21 éves vagyok, a párommal élek, nem vagyok már gyerek, mégis úgy érzem hiányozna nekem is a karácsony.

2010. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A karácsony és a hangulat hiányára vonatkozó állapotjelzést tettem ki a napokban én is az egyik közösségi portál klubjába. Tudod, hány válasz jött? Kb. ötven, csupa ismeretlentől, és mind ugyanezt írták: a karácsony csak egy nap, amin át kell kutyagolni, és nem szabad sokat várni tőle, különben csalódni fogsz. A szülőnek kötelessége lenne a gyerekének szép karácsonyt teremteni, mert igazán a gyerekek öröme dobja fel az ünnepet, de ahhoz annak, amit a felnőtt belül érez, annak nem szabad az arcára írva lenni. Majd' hanyattvágódtam, hogy ennyien éreznek hasonlóan.


Ami engem illet, évek óta egyedül karácsonyozom (na jó, a kutyával :)), de elmegyek éjféli misére, az ad egy kis hangulatot. Megnézem a karácsonyi tv-műsor kínálatát, mindig van egy-két házias barát, aki hoz sütit, van itthon szaloncukor, széthordok egy csomó ajándékot, és este leülök egy kancsó teával a számítógép elé.


Tudod mit? Mézeskalácsot nagyon egyszerű sütni, és frankó hangulatot ad. Fogd meg a tesódat, rohamozzátok meg a Spar-t a szakácskönyvvel, és hazaérve süssetek egy kis sütit. Ha nem vállaljátok be a mézest, a muffin is tök egyszerű (el sem lehet rontani :)), gyorsan elkészül, ha raksz bele kis fahéjat, remek illata lesz. Aztán a kész sütivel meg egy bögre teával beültök a tv elé a tesóddal, és szépen átvészelitek a karácsonyt.

Ha azt szeretnéd, hogy a tesódnak szép karácsonya legyen, neked kell félretenni a személyes problémákat, és felnőttként helytállni, mert úgy tűnik, a szüleidre nem nagyon lehet számítani. Attól lesz szép a karácsony, ha a tesód jól fogja magát érezni, és ki tudja, lehet, anyukátokban is sikerül egy kis karácsonyi hangulatot felébreszteni.

Sok sikert!

2010. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!