Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon rosszul...

Mit tegyek ha nagyon rosszul esik?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt.És már iszonyatosan kezd zavarni,hogy sose kapok tőle semmit. Se szülinapomra,se karácsonyra,soha év közbe se.Még egy szál virágot, vagy egy csokit se.Úgy volt,hogy most vmit kapok tőle karácsonyra,erre pár napja közölte,hogy mégse, mert másra kell a pénze.Persze a családjából mindenkinek vett valami szép dolgot,ott mutogatja nekem,és közbe eszébe se jut,hogy nekem rosszul esik.Én meg pont aznap mentem volna neki ajándékot venni karácsonyra,de mostmár eldöntöttem,hogy én se fogok,tavaly karácsonykor is én adtam neki szép ajándékot,ő meg semmit.Igaz szülinapján nekem se volt pénzem, de azért a kedvenc, hatalmas tortáját elkészitettem.Ő meg akkor is semmit.Ő ráadásul dolgozik,én meg tanulok, most is az ösztöndijamból vettem volna neki.És tök rosszul érzem magam,hogy én most ajándékon akadok fel,tudom,hogy a karácsony nem az ajándékokról szól,de akkor is,egyszerüen nem tudok vele mit csinálni,de már olyan rosszul esik,hogy ennyit nem érdemlek,közbe meg állitólag én vagyok az élete szerelme.Nem hiszem el,hogy soha még az ünnepeken sem érdemlek meg egy icipici apróságot se.Szeretem mindennél jobban,amit tudok megteszek érte,sose csalnám meg stb.Nem szeretnék és nem is fogadnék el nagy dolgot,csak akkor is jól esne legalább karácsonykor egy apróság.Magának persze állandóan van pénze mindenre(hifi,szgép,bulizás,póker stb.)

Egyszerüen kezdem azt érezni,hogy nem is szeret igazán.

Tudom,hogy hülyeség ajándékok miatt igy kiakadni,szégyenlem is de már nem tudok mit csinálni ezzel az érzéssel =(

Van még valaki hasonló helyzetbe?


2010. dec. 23. 20:49
1 2 3
 21/25 tetris ***** válasza:
100%

Látod, mindenki egyetért abban, hogy ez a pasas nem szeret téged igazán. De tovább megyek! Nemcsak hogy nem szeret, de nem is becsül semmire.

Magát annál jobban szereti!

Ágyba bújni veled, azt is nagyon szeret!

Tudod mi a szereped ennek a bunkónak az életében? Te vagy az ingyen punci!!!! Ennyi, és nem több!!!!

Gondold végig! Biztos, hogy kell neked egy ilyen bunkó? Milyen férj, milyen apa lenne az ilyen? És gondolkodj el rajta, hogy ugyan mit szeretsz benne? Mivel vesz le a lábadról? Mikor kedveskedett utoljára? Mikor mondott valami szépet, valami melengetőt?

Biztos egy jóképű fickóról van szó, azért ragaszkodsz hozzá. De a szuper külső még nem minden! A belső értékek is nagyon fontosak! Sőt, ahogy halad az idő előre, a belső értékek válnak egyre hangsúlyosabbá.

Szerintem többre kéne tartanod magad annál, minthogy megelégedj ezzel a tahóval. Inkább ne legyen senkid, mint egy ilyen!

Én bizony kiadnám az útját!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, bocsánat, elírtam: Ő nem értékel téged igazán.
2010. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

aki a pénzét sem akarja veled megosztani az az életét pláne nem.

ezt olvastam a "miért a rossz lányokat szeretik a férfiak"c.könyvben

2010. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 tetris ***** válasza:
100%

Kérdező!

Majd kifúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mire jutottál, hogy döntöttél, mit tettél! Légyszi írd meg!

Még akkor is, ha mégis megtartod ezt a fiút.

Szóval, mi van veled?

2010. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tetris, nem vagy egyedül.
2010. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!