Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon rosszul...

Mit tegyek ha nagyon rosszul esik?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt.És már iszonyatosan kezd zavarni,hogy sose kapok tőle semmit. Se szülinapomra,se karácsonyra,soha év közbe se.Még egy szál virágot, vagy egy csokit se.Úgy volt,hogy most vmit kapok tőle karácsonyra,erre pár napja közölte,hogy mégse, mert másra kell a pénze.Persze a családjából mindenkinek vett valami szép dolgot,ott mutogatja nekem,és közbe eszébe se jut,hogy nekem rosszul esik.Én meg pont aznap mentem volna neki ajándékot venni karácsonyra,de mostmár eldöntöttem,hogy én se fogok,tavaly karácsonykor is én adtam neki szép ajándékot,ő meg semmit.Igaz szülinapján nekem se volt pénzem, de azért a kedvenc, hatalmas tortáját elkészitettem.Ő meg akkor is semmit.Ő ráadásul dolgozik,én meg tanulok, most is az ösztöndijamból vettem volna neki.És tök rosszul érzem magam,hogy én most ajándékon akadok fel,tudom,hogy a karácsony nem az ajándékokról szól,de akkor is,egyszerüen nem tudok vele mit csinálni,de már olyan rosszul esik,hogy ennyit nem érdemlek,közbe meg állitólag én vagyok az élete szerelme.Nem hiszem el,hogy soha még az ünnepeken sem érdemlek meg egy icipici apróságot se.Szeretem mindennél jobban,amit tudok megteszek érte,sose csalnám meg stb.Nem szeretnék és nem is fogadnék el nagy dolgot,csak akkor is jól esne legalább karácsonykor egy apróság.Magának persze állandóan van pénze mindenre(hifi,szgép,bulizás,póker stb.)

Egyszerüen kezdem azt érezni,hogy nem is szeret igazán.

Tudom,hogy hülyeség ajándékok miatt igy kiakadni,szégyenlem is de már nem tudok mit csinálni ezzel az érzéssel =(

Van még valaki hasonló helyzetbe?


2010. dec. 23. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

A barátodnak csak a dugásra kellesz, és arra hogy kiszolgáld. Ha pénzt költene rád, nem lenne értelme, hiszen akkor akár k@rvázhatna is.

Bocsi, nekem ez jutott eszembe arról amit írtál.


30/N

2010. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezért ne szégyelld magad.

Mondd meg neki, hogy mit érzel. Elmondtad már neki, hogy ez neked mennyire rosszul esik?

Mondd el, hogy neked jól esne, ha tudnád, hogy gondolt rád, kimutatná, hogy te is vagy olyan fontos, mint a többiek, akik ajándékot kapnak.

Teljesen jogos, ha ez neked fáj.


Más téren mennyire érdekli, mit szeretnél, mennyire mutatja ki, hogy szeret? Kedvességgel, egyebekkel?

2010. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg nagyon nem szép dolog töle :S

Szerintem a legjobb lenne ha öszintén elmondanád neki, hogy ez téged zavar. Talán észrevenné, hogy tényleg nem rendes dolog töle, mert te mindent megteszel érte.

Amúgy is teljesen jogos a csalódottságod. Szerintem tényleg beszélj vele.

2010. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen jogos, ne szégyelld magad miatta. Beszélj vele, ha nem változik, nem hiszem hogy komolyak a szándékai.

Először azt hittem, hogy olyan mint apum, ő sem szeret ajándékokat venni, de látom a barátod másoknak vett. Mondd el neki, vagy megérti, vagy repül.

2010. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, más is van ilyen helyzetben, az olyan lányok, akik hagyják, hogy a pasijuk csak magával foglalkozzon. Nekem is van egy ilyen barátnőm, már évek óta ő is azt játsza mint te, de nem lehet rávenni, hogy lépjen le attól a pasitól.

Ne haragudj, de szerintem egy önző valaki a te párod, mert így nem viselkedünk, csak azzal, akit valójában nem becsülünk semmire. Egy 1000 Ft-os mécsestartó, vagy egy sapka-sál együttes vagy egy tusfürdőszett nem egy nagy összeg és akire gondolunk, arra minimum ennyit lehet áldozni. Pláne, ha pókerpartira is jár, ahol legtöbb esetben pénzben játszanak, hacsak nem poénból nyomják. Gondold végig, hogy jó ez ez így neked..ha nem lépj egyet előre :)

Boldog Karácsonyt azért :)

2010. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igazából másnak se szokott venni,de most azt mondta,hogy idén mindenkinek szeretne venni,nekem is.Én pedig magamba olyan boldog lettem,hogy végre eszébe jutok idén.Erre két napja mondta,hogy sajnálja de most másra kell a pénz,pedig szeretett volna vmit adni.

De igazából nem tünt úgy,mint aki bánja.Negyed óra múlva mosolyogva mutatta mit vett a szüleinek meg a tesójának,aki egy gyönyörü ajándékot kapott.Igazából nem is gondolja,hogy ez nekem fáj,én se mutattam egy szóval sem.Akkor még úgy éreztem,hogy én attól függetlenül azért veszek neki,de valahogy mégse voltam képes,olyan csalódott lettem.

Amúgy egy viszonylag normális kapcsolat.Tudom,hogy szeret,sose csalna meg,bizzunk egymásban,sok benne a szenvedély stb. olyan igazi álomkapcsolat lehetne ha egy lenne benne romantika,amire titkon annyira vágyom,de sajnos az nincs meg.

2010. dec. 23. 21:14
 7/25 A kérdező kommentje:
Nektek is boldog karácsonyt =)
2010. dec. 23. 21:16
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Mutatja, hogy a többieknek mit vett, te meg még nyelsz is és bólogatsz? Menjen az ilyen pali a francba. Ha ennyit nem tud belefektetni egy kapcsolatba, hogy időnként egy nyamvadt virágot, vagy egy szerencsétlen kis tusfürdőt, akármit, kesztyűt vegyen a barátnőjének, szégyellje magát. Nem pitiáner dolog, mert egy kapcsolat pontosan ilyeneken múlik, hogy a másiknak azért igyekszem a kedvében járni. Nem halna bele, ha venne akár egy tábla csokit is. De hogy sose?


Az meg, hogy mutogatja, mit vett másoknak, végképp ízléstelen és pofátlan. Erre van pénz?


Szerintem beszélj vele emiatt, mert a karácsony valóban nem az ajándékokról szól, de nem is a másik kihasználásáról. És igenis, mutasd ki, hogy rosszul esik. Ha másnak se venne ajándékot, azt mondanám, jó, oké. De másnak VESZ, és pont a szerelmének, annak, akivel együtt él/akar élni, annak meg semmi? Ez tahóság és szemétség a javából.

2010. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát elég nagy suttyó a barátod, hogy egy doboz bonbont se volt képes venni neked sosem. Hátha idén karácsonykor mégiscsak kapsz valamit, és csak viccből mondta, hogy nem lesz semmi a nagyobb hatás kedvéért.
2010. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 tetris ***** válasza:
100%

Megdöbbentem! Ez a pasas nem szeret téged igazán, szerintem felesleges is beszélni vele. Az a véleményem, ami az első válaszolónak. Arra kellesz neki, hogy legyen kivel lefeküdni, meg legyen aki kiszolgálja.

Belegondoltál már, hogy milyen mérhetetlen önzésre vall az, hogy pókerre, számítógépes kütyükre futja neki, de egy szál virágra nem?

De ha olyan csóró lenne, hogy nincs mondjuk pénze ajándékr, akkor elég lenne egy 2 soros vers, vagy egy kis rajz, vagy bármi, ami nem kerül semmibe.

Ez a pasas egy végtelenül önző, ostoba, primitív tahó. Add ki az útját.

2010. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!