Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdted felnőttnek...

Hány évesen kezdted felnőttnek érezni magad?

Figyelt kérdés
Szal nem csodálkozok, hogy amcsiban 21 a korhatár... Én 20 évesen még tök gyereknek érzem magam!!!
2010. dec. 23. 16:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Na de attól, hogy valaki nem szereti őket és nincs meg benne ez az ösztön, még ugyanúgy egészséges felnőtt. Ezerszer hamarabb segítek időseknek, vagy felnőtteknek, a gyerekek idegesítenek, irritálnak, de nagyon. Nem tehetek róla, de én így boldog vagyok, csak nekem más jelenti a boldogságot :)
2010. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha már ennyien írták: egyik válaszoló vagyok és én sem szeretem a gyerekeket.

Ettől még nem leszek kevésbé felnőtt, se kevesebb, se több, se semmi, ez is egy tulajdonság... Ha ez valakinek nem tetszik, szüljön helyettem is és legyen boldog!

2010. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Olyan 14 éves koromban már felnőttnek éreztem magam.

Elég rossz családban nőttem fel, hamar megtanultam mindent az életről.

14 évesen már főztem egyedül, mert anyukám állandóan dolgozott, apám meg igazi mindent elé kell tenni típus, így muszáj volt neki főznöm, különben ordított, balhét rendezett. Sokszor előfordult már 13-14 évesen, hogy anyukám meg apám közé álltam, hogy inkább engem üssön meg, mint anyut. Ilyen dolgok mellett azért nem sokáig gyerek az ember.

Aztán 14-15 éves korom körül már feljártam egyedül a fővárosban lakó tesómhoz, meg külföldre is utaztam egyedül.

17 éves korom óta pedig rendszeres önálló keresettel rendelkezem. Azóta érzem magam olyan igazi felnőttnek :)


19/L

2010. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
19 éves voltam mikor dolgozni kezdtem, ezután pár hónappal. Mikor rájottem, hogy amit teszek és mondok az már nem játék. Felelnem kell a tetteimért és az ígéreteimet be kell tartanom. Most 22 éves vagyok.
2010. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
26 vagyok, de még mindig nem érzem magam felnőttnek...
2010. dec. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!