Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdted felnőttnek...

Hány évesen kezdted felnőttnek érezni magad?

Figyelt kérdés
Szal nem csodálkozok, hogy amcsiban 21 a korhatár... Én 20 évesen még tök gyereknek érzem magam!!!
2010. dec. 23. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdtem el. Attól, hogy te gyereknek érzed magad nem mindenki az, elég sok korombelinek van gyereke is már (21 vagyok), de nálam nem ebben nyilvánult meg, én utálom a gyerekeket. Én simán csak érettebben gondolkozom, érdekel a jövőm, felfogom, hogy a tetteimért én felelek és annak súlya van.
2010. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19 évesen mikor saját keresetem volt és a szüleimtől külön albérletbe költöztem.Szóval mikor már nem szorultam másra.
2010. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Cory Rose ***** válasza:
77%
19, annyi vagyok most, ebben az évben nőttem fel szerintem, de nálam is annyiból áll pont mint az első válaszolónál. A gyerekeket én is utálom.
2010. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 szamóca. ***** válasza:
44%

én 14 évesen már simán azthittem hogy nagylány vagyok...

most 19 vagyok, rájöttem hogy akkor tévedtem, és én még mosti s gyerek vagyok:D talán őrültebb gyerek mint akkor:DD

2010. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Még 33 évesen sem...
2010. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
Felnőttnek érzitek magatokat de utáljátok a gyerekeket? Khm...
2010. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18 vagyok de még nem érzem magam felnőttnek.
2010. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

Én is utálom a gyerekeket.

25/F

2010. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok,nem érzem magam felnőttnek,de sokan mondják,még a saját barátaim,hogy sokkal érettebben gondolkodom nagyon sokszor mint ők.de azt én is észreveszem magamon,h 14 évesen nagynak gondoltam magam és rájövök,h akkor voltam aztán igazán gyerekes.
2010. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

17 évesen már sokkal érettebben gondolkodtam, mint a velem egyidősek. Ezt nem csak én gondoltam igy, de a párom is idősebb volt nálam, a tanáraim is azon a véleményen voltak, hogy érettebben gondolkodom, a szüleim pedig csak ámultak, hogy mennyire korán önállósodtam. Igaz akkor még velük éltem, de akkor is magam hoztam a döntéseimet, és át is éreztem ennek a súlyát.

18 évesen hivatalosan is megkezdtem a felnőtt létemet, amikor egy másik városba mentem egyetemre tanulni. Mellette dolgozom, illetve kapok ösztöndijat is. Magam osztom be a pénzemet, szerencsére jól kijövök belőle, eddig csak egyszer volt olyan, hogy megszorultam, és a szüleimtől kellett kérni (akkor is nagyon szégyeltem...)


Most 20 éves vagyok, és egyáltalán nem érzem gyereknek magam, mivel magamért felelek. Amikor haza is jövök, a szüleim már akkor is felnőttnek kezelnek....

Ettől függetlenül én azt mondom, nekem nagyon korán kellett felnőni, bizonyos okok miatt, de rengeteg 20- 25 évest ismerek, akik még gyerek szerepben vannak. Olyanokat is ismerek ugyanakkor akiknek ennyi idősen már férjük- gyerekük van. Szerintem ez már a két véglet. Valahol a kettő között lenne ideális az egyensúly. Én úgy gondolom, ha te még gyereknek érzed magad, semmivel se vagy elkésve.

2010. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!