Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak gyorsan anyunak?...

Mit csináljak gyorsan anyunak? Nem vettem neki semmit

Figyelt kérdés

Zsebpénzt nem kapok, mondtam, hogy kérek pénzt, mert akarok neki venni valamit, de azt mondta, hogy nem kell, mert most nem állunk jól anyagilag, ő vesz nekem, én ne vegyek neki. Szóval nem vettem. Fogalmam sincs mit csináljak neki, gyöngyök sincsenek itthon, hogy csináljak valami nyakláncot vagy ilyesmit..nagyon lelkiismeretfurdalásom van, hogy anyukámnak nem adok semmit. Verset írnék neki, de olyan nyálas az, nem? Mármint biztos zavarban lennék, ha elolvassa. Jaj segítsetek légyszí (tudom, hogy már későn teszem fel a kérdést, de ezidáig nagyon sok dolgom volt)..:(

16L


2010. dec. 23. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mézeskalácsból süthetnél szívet vagy csillagot, tojásfehérjehabbal ráírnád: "Anyunak". Ha átfűznéd, akkor karácsonyfadíszként felteheted.
2010. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én gyufakockát csinálok karácsonyra.

[link]

ilyet csak más mintával

2010. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Word-ben is össze lehet szerkeszteni szövegdobozok használatával egy fotó montázst róla, a családról. Rágépelheted a versedet is, illetve címnek írd rá, hogy "a világ legjobb anyukájának karácsonyra". Szerintem minden szülő nagyon örül és meghatódik, ha a gyereke elismeri a szülői munkáját.
2010. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
77%
Fényképet képkeretben.A keretet akár te is elkészítheted.(pl. kartonpapírból)És kidekorálod.
2010. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
na mit csináltál?
2011. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!