Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak gyorsan anyunak?...

Mit csináljak gyorsan anyunak? Nem vettem neki semmit

Figyelt kérdés

Zsebpénzt nem kapok, mondtam, hogy kérek pénzt, mert akarok neki venni valamit, de azt mondta, hogy nem kell, mert most nem állunk jól anyagilag, ő vesz nekem, én ne vegyek neki. Szóval nem vettem. Fogalmam sincs mit csináljak neki, gyöngyök sincsenek itthon, hogy csináljak valami nyakláncot vagy ilyesmit..nagyon lelkiismeretfurdalásom van, hogy anyukámnak nem adok semmit. Verset írnék neki, de olyan nyálas az, nem? Mármint biztos zavarban lennék, ha elolvassa. Jaj segítsetek légyszí (tudom, hogy már későn teszem fel a kérdést, de ezidáig nagyon sok dolgom volt)..:(

16L


2010. dec. 23. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
süsshetnél sütit! vagy ajánld fel, hogy holnap az ünnepi ebédhez te készíted a desszertet!
2010. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

*süthetnél

és a vers is jó ötlet, lehet h kicsit zavarba jönnél,de ő biztosan nagyon meghatódna tőle!

2010. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál hozzá, ha sütnél neki valami finomat! Kérd meg hogy vegyen hozzávalókat és idén te sütsz valami süteményt. Annak is szívből örülne.

Am én névnapjára csináltam olyat nővéremmel, hogy csináltam egy képeslapot, szépen kidíszítettem(nem kell csecsésnek lennie, elég ha keresel egy karácsonyi képet neten és odarajzolsz valamit), kerestem neten egy szép karácsonyi idézetet, ráírtam azt az elejére, és középre ragasztottam egy fényképet amin a nővéremmel vagyunk. Nagyon örült neki azóta is megvan neki! :)

2010. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
só-list gyurmából vmi kis dísz?
2010. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igazából én csinálom szinte az egész menüt, minden hétvégén én főzök
2010. dec. 23. 14:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Süss mézeskalács sziveket, vagy készits fenyőágból, gyertyából asztaldiszt. A vers jó ötlet.
2010. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
képeslapra egy általam írt vers? szerintetek az jó?
2010. dec. 23. 14:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a só-liszt gyurma jutott eszembe. Nagyon szép ajándékokat lehet belőle csinálni.
2010. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
14:48-as vagyok,.... vagy csinálj neki gépen egy szép kis videót, amiben képeket vágsz össze és beszúrsz alá valami szép zenét, és ráírod hogy boldog karácsonyt anyu, vagy valami hasonló, ezt powerpointtal szépen meg lehet csinálni...
2010. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyosak vagytok, hogy így próbáltok segíteni! A só-liszt gyurma nem nagyon gyerekes? Én még nem próbáltam soha
2010. dec. 23. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!