Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor díszítitek a fát?...

Mikor díszítitek a fát? Egyedül vagy közösen?

Figyelt kérdés
Én lehet, hogy már holnap fel fogom. Most már felnőttem, szinte mindegy, de gyerekként rossz volt, amikor több nappal előtte díszítették szüleim.
2010. dec. 22. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi mindig 24-én délelőtt díszítünk. Amikor kicsi voltam, azért "cserélték" a szüleim az ünnepi vacsorát ebédre, hogy én is élvezhessem, aztán ez megmaradt. Már felnőttem, a szüleim sajnos meghaltak, de a szokást magammal hoztam és szerencsére a férjemnek is tetszik, így a kisfiunk is részese az ünnepnek, de úgy, hogy közben a megszokott napirendje (alvás) nem borul fel. 24-én délelőtt együtt díszítjük a fát és ha elég szépre sikerül, akkor estére hoz alá a Jézuska ajándékot.
2010. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi (is) 24 -én díszitjük a fát a családdal .

Aztán meg jön a jézuska .

2010. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én most ott tartok, hogy már elkezdtem, de szerintem még holnap is aggatok fel pár díszt. Eddig nem volt égősorom, tegnap vettem egyet. Hihetetlenül feldobja a szobát, és tök jó hangulatot csinál. Asztaldíszt tervezek csinálni, meg csinosítgatok még, holnapra lassanként kész leszek.


A díszekkel menekülő 1.5 éves kiscsaj nagyon édi lehet, akkorát nevettem, mikor elolvastam a kommented:)

2010. dec. 23. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!