Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor díszítitek a fát?...

Mikor díszítitek a fát? Egyedül vagy közösen?

Figyelt kérdés
Én lehet, hogy már holnap fel fogom. Most már felnőttem, szinte mindegy, de gyerekként rossz volt, amikor több nappal előtte díszítették szüleim.
2010. dec. 22. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
én már két hete feldíszítettem :D
2010. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Mi közösen díszítjük a gyerekekkel 24-én, és a csendes pihenő alatt a Jézuska beteszi az ajándékokat a fa alá.

:)

2010. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
jah és műfenyőnk van :P első voltam
2010. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 24-én este akarom feldíszíteni az asszonnyal, de neki semmi érzéke az ilyesmihez, meg látom rajta, hogy kurwára nem érdekeli az egész. Csudajó karácsonyunk lesz.
2010. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
8 éves korom óta együtt a szüleimmel dec. 34-én. Régen mindig azt csodáltam; hogy egyik pillanatról a másikra ott termett egy óriási fenyőfa feldíszítve. Foggalmam sincs hogy csinálták a szülem; de mindig mazerás az égőket rendesen felrakni.
2010. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

előző vagyok. *Dec. 24-én

14/L

2010. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
még gondolkodunk rajta hogy legyen e egyáltalán,mivel zsúfolt egyszobánk van és idéntől már cicus is van nálunk,szóval rizikós... párom díszítene de én nem,majd meglátjuk. szerintem kompromisszum lesz,hogy fenn lesz pár napig aztán le mindennel. egyébként 24.én.
2010. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Én egyedül díszítem fel 24-én délelőtt.


A hétvégén már fel akartam díszíteni egy kisebb műfenyőt a párommal,mert az ünnepeket külön töltjük.Magára hagytam,had bontakozzon ki,és mire 5perc múlva visszamentem már 'kész' volt.És olyan csúnya,hogy inkább leszedtem(miután abba tudtam hagyni a nevetést)...


21/L

2010. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

EGYÜTT :)

Délelőtt átugrunk anyuékhoz férjemmel és babával, anyuval díszítek amíg apa+papa babáznak, aztán otthon a miénket is feldíszítjük :)

2010. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Szia

Nálunk az volt a szokás,hogy apukám az utolsó pillanatba vette a fát szóval 24.-én délelőtt majd az egész család neki állt díszíteni.Idén itthon karácsonyozunk és férjem családja jön vendégségbe és úgy fog zajlani a dolog,hogy csütörtök este mikor már a 1,5 éves lányom elalszik feldíszítjük (ha ébren lenne akkor úgy nézne ki a dolog,hogy kergetjük miközben a díszekkel menekül) és reménykedünk benne,hogy reggel mikor felfedezi nem kapja egyből szét a fát...majd gyors takarítás sütés főzés és délután kettőkor itt lesz a vendégsereg.

2010. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!